Biraz daha tarz ve stil sahibi görünmek için deri pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle sokak modasına uyum sağlamak istiyorsanız bir adet deri pantolonunuzun olması gerekiyor. Deri skinny pantolon modelleri asi görünmek için tercih edilebilir. Özellikle tunik kıyafetler ile birlikte kombinlemek için tercih edilebilir. Deri pantolonları kombinlerken dikkatli olmalısınız. Skinny pantolon modelleri özellikle zayıf hanımlar tarafından tercih edilebilir. Kilolu hanımlar biraz daha bol kesimli deri pantolon modellerini tercih edebilirler.

Deri Skinny Pantolon Modelleri 2019

 

Deri Pantolon Kombin Önerileri 2019

Deri pantolonlar blazer ya da kürklü ceketlerle birlikte tercih edilebilir. Renkli sahte kürklerle birlikte deri pantolonları kombinleyerek çok daha modern görünebilirsiniz. Özellikle topuklu ayakkabılar ile birlikte tercih ettiğinizde çok daha şık görünebilirsiniz. Kombinlerinize farklı bir hava katmak için deri pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Deri skinny pantolon modelleri renkli ayakkabı modelleri ile birlikte tercih edilebilir. Özellikle stiletto ayakkabı modelleri ile birlikte kombinlendiğinde sokak modasına çok rahat bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz.

Deri pantolonlar vücut hatlarınızı ortaya çıkardığı için çok tercih ediliyor. Sonbahar mevsiminde de deri pantolonları farklı kombinlerde tercih edebilirsiniz. Özellikle botlarla birlikte farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Süet bot modelleri ile birlikte tercih ederek çok daha şık ve zarif görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Kombininizi aksesuarlar ile detaylandırabilirsiniz. Yapay kürk yeleklerle birlikte tercih edildiğinde çok daha zengin ve cool görünebilirsiniz. Yaz aylarında askılı tunik bluzlerden birisini tercih edebilirsiniz. Deri ceketle birlikte kombininizi çok daha asi bir şekilde gösterebilirsiniz.

Deri Pantolon Modelleri 2019

2019 Deri Pantolon Modelleri

2019 İlkbahar döneminde de deri pantolonları tercih edebilirsiniz. İlk aylarda bol ve salaş kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Deri Skinny pantolon modelleri ile çok daha tarz sahibi görünebilirsiniz. Daha havalı görünmek için tamamen simsiyah bir kombin oluşturup sokakta gezebilirsiniz. Skinny pantolonların yüksek belli modelleri çok tercih ediliyor. Özellikle uzun boylu hanımlar bu pantolonları tercih ederek daha uzun ve şık görünebilirler. Canlı renkli kazak ya da tişörtlerle kombin oluşturarak enerjik görünebilirsiniz. Bu kombinlerle birlikte genellikle loafer ayakkabı modelleri tercih ediliyor.