Romantik bir düğün organize ettiyseniz gelinlik modelinizi de dantelli modellerden tercih edebilirsiniz. Dantelli gelinlik modelleri 2020 sezonunda çok tercih edilen modellerden birisi olacak. Her vücut tipine özel dantelli gelinlik modeli bulabilirsiniz. A kesim straplez dantelli gelinlik modeli ile çok daha romantik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Armut vücut tipine sahipsen biraz daha kabarık etekli modelleri tercih edebilirsin. Bu sayede kalça bölgendeki fazla kiloları kolayca saklayabilirsin. Bu gelinlik modeli ile birlikte uzun duvak modellerini birlikte kullanabilirsin.

Dantelli Omuz Dekolteli Gelinlik Modelleri 2020

Dantelli Gelinlik Önerileri 2020

Geçmişten günümüze kadar gelinlik modasına bakacak olursak her dönemde Fransız dantelinin izlerini görürüz. Gelinliğe oldukça romantik bir görünüm katan dantelli gelinlikler ile çok daha zarif görünebilirsin. Dantelli gelinlik modelleri 2020 sezonunda kraliyet modasına uyum sağlamak için tercih ediliyor. Klasik ve modern tarzı birlikte kullanmak istiyorsanız ince ve motifli dantel modellerini tercih edebilirsiniz. Bu gelinlik modelleri ile doğal tonlardaki makyajı kullanabilirsiniz. Askılı ve kapalı gelinlik modelleri ile enseden topuz saç modellerini tercih edebilirsin.

Beyaz sade kumaşın üzerine bej ve pembe tonlarında dantel işlemesi bulunan balık gelinlik modellerini tercih edebilirler. Askılı modellerde tercih edilen romantik elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Üzerinde çiçek motifleri bulunan gelinlik modelleri ile çok daha şık görünümler elde edebilirsiniz. Tam balık gelinlik modelleri özellikle bu renkteki dantel işlemeler ile çok şık görünüyor. Bu dantel gelinlik modelleri ile pudra pembesi tonlarındaki topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Makyaj modelinizi de pembe tonlarında tercih edebilirsiniz.

Dantel İşlemeli Gelinlik Modelleri

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri 2020

Fransız dantelli gelinlik modelleri ile çok daha modern ve klasik görünebilirsiniz. Bohem bir görünüm kazanmak isteyen hanımlar dantelli gelinlikleri tercih edebilirler. Özellikle yarım balık bohem gelinlik modelleri ile çok şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kuyruklu gelinlik modelleri ile kısa duvak modellerini birlikte kullanabilirsiniz. Uzun kollu bej tonlarındaki gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle derin V yakalı gelinliklerle uzun kollu gelinlik modellerini tercih ederek çok daha klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.