Tunikler genellikle günlük kombin oluştururken tercih ediliyor. Kilolu hanımlar biraz daha zayıf görünmek için siyah tunik modellerini tercih edebilirler. Büyük beden tunik modelleri 2019 sezonunda desenli ve renkli modellerden tercih edilebilir. Vücuda tam oturmayan bol kesimli tunik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle tesettürlü hanımlar tunik modellerini tercih ederek çok şık görünebilirler. Son dönemlerde özellikle şifon tunik modelleri çok tercih ediliyor. Biraz daha şık kombinler oluşturmak için şifon tunik modellerini tercih edebilirsiniz.

Büyük Beden Şifon Tunik Modelleri 2019

Büyük Beden Tunik Kombinleri 2019

Spor tarzda kombin oluşturmak istediğinizde bluz tarzı tunik modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda kiremit rengi ve haki yeşili çok tercih ediliyor. Siyah pantolon modelleri ile çok daha şık ve günlük kombinler oluşturabilirsiniz. Büyük beden tunik modelleri 2019 sezonunda spora giderken de tercih edilebilir. Özellikle tayt ile birlikte kombinlediğinizde çok daha spor görünebilirsiniz. Fazla kilolarınızı kapamak için tunik modellerini tercih edebilirsiniz. Orta yaşlı hanımlar bir etkinliğe giderken de şifon tunik modellerini tercih edebilirler.

Özellikle koyu renkli işlemeli tunik modellerini tercih edebilirsiniz. Özel bir etkinliğe giderken altına kumaş pantolon tercih edebilirsiniz. Özellikle koyu bordo renkli tunik modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Koyu pembe tonlarındaki tunik modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Tesettürlü hanımlar tuniklerinin rengi ile uyumlu olacak modeldeki eşarpları tercih edebilirler. Dize kadar gelen tunik modelleri koyu siyah renkli opak çorap modelleri tercih edilebilir. Kısa boylu hanımlar bu kombinin altına topuklu ayakkabı tercih edebilirler.

Şifon Tunik Kombinleri 2019

Büyük Beden Tunik Modelleri

Üzerinde desen bulunan tunik modelleri günlük kombinlerde tercih edilebilir. Büyük beden tunik modelleri 2019 sezonunda şık görünmek için tercih edilebilir. Özellikle geometrik desenli tunik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede göz yanılsamaları oluşturarak biraz daha zayıf görünebilirsiniz. Yanları yırtmaçlı tunik modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Özellikle tesettürlü hanımlar bu yırtık tunik modellerini tercih edebilirler. Yeni sezonda kot tunik modellerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz sezonunda bu tuniklerin çok tercih edilebileceğini söyleyebiliriz.