Yeni yaz sezonu yaklaşırken büyük beden plaj modası kilolu bayanların oldukça ilgisini çekiyor. 2020 büyük beden plaj modası  çok şık ve göz alıcı modellerden oluşuyor. Cıvıl cıvıl renkleri, farklı modelleri ve tasarımları ile bu senenin trenleri arasında yerini alıyor. Yeni sezon büyük beden mayo trendleri herkesin zevkine uygun modelleri ile oldukça iyi seçenekler sunuyor. Sizde plajlarda ve havuz başlarında tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız büyük beden plaj modası  tam size göre.

Büyük Beden Plaj Modası

Büyük beden  mayo modelleri arasında; yüksek belli mayo, transparan detaylı mayo, zigzag desenli mayo ve yüksek bel etekli mayo olmak üzere birçok mayo çeşidi bulunuyor.  Farklılık peşinde olanlar da klasikten vazgeçemeyenler de bu yılın tasarımlarında kendilerine uygun parçalar bulacak. Kendinize uygun mayo modellerini bulmak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır;

Beden Ölçülerinize Uygun Mayo alın

Mayo alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri mayonun bedeninizle uyumudur. Eğer üstünüze fazlaca oturan bir mayo seçerseniz bu sizi olduğunuzdan daha şişman gösterebilir. Veya üzerinize büyük bir mayo seçersiniz buda mayonun üzerinizden sarkmasına neden olacaktır. Bu nedenle beden ölçülerinize uygun mayo alın.

Cilt Tonunuzu Öne Çıkaran Bir Renk Seçin

Cilt tonunuza öne çıkaran bir renk seçin. Çünkü cilt tonunuza uygun mayo seçtiğinizde sizlere kusursuz bir görünüm katacaktır. Mesela soluk tenli iseniz; sizin için parlak renkleri seçmek daha iyi olacaktır. Cesur bir kırmızı veya parlak bir mavi. Eğer daha koyu bir teniniz varsa sizin için koyu yeşiller ve bordo en iyi renkler olacaktır.

Büyük Beden Plaj Modası

Mayo alırken Üzerinizde Deneyin

Yapılan en büyük hatalardan biri mayo alırken üzerinize denemeden almaktır. Eğer “Yok ben deneyemem” diyorsanız da ürünü aldığınız mağazanın iade alıp almadığından emin olmanız gerekiyor. Çünkü mayonun aslında nasıl göründüğünü ancak üzerinizde deneyerek anlayabilirsiniz. Genellikle mayolar askıda durdukları kadar güzel durmayabilirler. Mayo askıları vücut tipinize göre ayarlanamayan bir modelse yine almadan önce denemek gerekir. Bu yüzden mutlaka mayo alırken üzerinizde deneyin.

Bayanlar için şık şalvar modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.