Özellikle tesettürlü hanımlar serin havalarda üzerlerine pardesü tercih edebilirler. Yeni sezonda hem klasik hem de spor tarza hitap eden pardesü modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük beden pardesü modelleri 2020 sezonunda çok daha şık ve renkli modellerden oluşuyor. Gündelik hayatta şık görünmek için renkli ve işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle üzerinde taş işlemeleri bulunan pardesü modellerini tercih ederek yeni sezonda çok şık görünebilirsiniz. Özellikle siyah renkli pardesü modellerini tercih ederek biraz daha zayıf görünebilirsiniz.

Büyük Beden Pardesü Modelleri

Pardesü Kombin Önerileri 2020

Bahar sezonunda şık görünmek için kot pardesü modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle spor kombinler için kot pardesü tercih edebilirler. Büyük beden pardesü modelleri 2020 sezon ürünlerinden üzerinde işleme bulunan kot pardesü modelleri tercih edebilirsiniz. Biraz daha sade kombinler tercih ettiğinizde işlemeli kot pardesüleri tercih edebilirsiniz. Koyu bordo rengi pardesü modellerini tercih ederek biraz daha şık görünebilirsiniz. Özellikle kombin olarak siyah renkli kıyafetler tercih ettiyseniz bordo pardesü modellerini tercih edebilirsiniz.

Büyük beden giyinen hanımlar üzerinde deri detaylar bulunan pardesü modelleri tercih edebilirler. Vücudu saran yapıdaki pardesü modelleri yerine biraz daha bol modelleri tercih edebilirsiniz. Fermuarlı pardesü modelleri arasından fermuarı belirgin olan pardesüleri tercih edebilirsiniz. Biraz daha uzun boylu görünmek için bu pardesü modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle renkli pardesü modelleri ile gümüş ya da gold fermuar detayına sahip olan pardesüleri tercih edebilirsiniz. Renkli pardesü modelleri genellikle düğmeli modeller arasından tercih ediliyor. Krem rengi ve pudra tonlarına sahip pardesüler klasik kombinlerde tercih edilebilir

Krem Büyük Beden Pardesü Modelleri 2019

Büyük Beden Pardesü Modelleri 2020

Özel günlerde de abiye elbise ya da şık kıyafetinizin üzerine de pardesü modeli tercih edebilirsiniz. Biraz daha uzun boylu görünmek için topuklu ayakkabı tercih ediyorsanız bilek boyunda pardesü modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük beden pardesü modelleri sezonun ürünleri her tarza hitap ediyor diyebiliriz. Lacivert kumaştan yapılan pardesü modellerini de şık ve zayıf görünmek için tercih edebilirsiniz. Son dönemin popüler renklerinden birisi de haki renkli pardesüler.