Tesettürlü hanımlar yeni sezonda şık görünmek için ferace tercih edebilirler. Özellikle İlkbahar – Yaz mevsiminde dış giyimde feraceler çok tercih ediliyor. Yeni sezon ferace ürünleri arasından tarzınıza uygun modelleri tercih etmelisiniz. Dolabınıza genel bir şekilde uyum sağlayacak ferace modellerini bulmakta zorlanıyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Büyük beden ferace modelleri sezonunda biraz daha koyu renkli feraceleri tercih edebilirsiniz. İnce siyah ferace modelleri hemen hemen bütün kıyafetler ile kolayca uyum sağlayabildiği için tercih ediliyor.

Ferace Kombin Önerileri 2019

Büyük Beden Ferace Kombinleri 2019

Kilolu hanımlar doğru ferace modelini tercih ederek daha zayıf görünebilirler. Siyah, lacivert gibi koyu renkli feraceler sizi olduğunuzdan bir beden daha küçük görünebilirsiniz. Büyük beden ferace modelleri 2019 sezonunda mor, yeşil ve pembe gibi renklerde tercih edilebilir. Ferace tercih ederken yaşınıza uygun modelleri tercih etmelisiniz. Canlı renklerin bir iki ton koyu olan modelleri orta yaşlı hanımlar için ideal olacaktır. Özellikle iki renkli ferace modelleri orta yaşlı hanımlar için daha uygun.

Genç kızlar daha açık pastel tonlarındaki ferace modellerini tercih edebilirler. Feracenin bel bağcığı ve düğmeleri farklı renklerde olan modellerini tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta spor tarzda kombinler oluşturuyorsanız pudra pembesi ve bebe mavisi tonlarındaki ferace modellerini tercih edebilirsiniz. İnce tülden yapılan ferace modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirsiniz. Yeni sezonda klasik kombinler oluşturacaksanız. Feracenize uygun eşarp ya da şal tercih ederek daha modern kombinler oluşturabilirsiniz. Özellikle zıt renklerde kombinler oluşturarak daha modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Tesettür Ferace Modelleri 2019

2019 Büyük Beden Ferace Modelleri

Ferace tercih ederken boyunuzdan daha uzun modelleri tercih etmemelisiniz. Feracenin etek boyunu ayak bileğinizin bir karış yukarısında tercih edebilirsiniz. Büyük beden ferace modelleri 2019 sezonunun en çok tercih edilen modelleri arasında iki renkli feraceler var. Yeni sezonun modasına uyum sağlamak için bu feraceleri tercih edebilirsiniz. Özel bir davete giderken mavi ve siyahlı ferace modellerini tercih edebilirsiniz. Siyah topuklu ayakkabı ile çok daha şık ve modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.