Yeni sezonda düğünlerde herkes şık görünmek istiyor. Kilolu hanımlar da kendi bedenlerine ve yaşlarına uygun elbise modellerini tercih edebilirler. Büyük beden abiye modelleri 2019 sezonunda daha süslü ve şık elbiselerden oluşuyor. Üzerinde işleme bulunan abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda çok şık görünmek için işlemeli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde boncuk işlemeleri bulunan elbise modelleri arasından kendinize uygun elbiseleri tercih edebilirsiniz. Yarım kollu abiye elbise modelleri arasından kendinize uygun elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri 2019

Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri 2019

Yeni sezonda sade elbise modelleri yerine işlemeli elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük beden abiye modelleri 2019 sezonunda dantelli ya da boncuk işlemelerinden tercih edebilirsiniz. Kollarınızı kapatmak için uzun kollu ya da yarım kollu elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Kolları dantel ya da tülle kaplı olan elbise modelleri ile çok şık görünebilirsiniz. Orta yaşlı hanımlar ön kısmı işlemeli abiye elbise modellerini tercih ederek çok şık görünebilirler.

Hareketli kollara sahip olan abiye elbise modelleri ile daha şık görünebilirsiniz. Yeni sezonda özellikle siyah abiye elbise modelleri ile çok şık modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle dantel dökümlü elbise modelleri ile çok şık görünen kombinler yapabilirsiniz. Yarasa kollu dökümlü elbise modelleri ile çok şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Tesettürlü hanımlar da işlemeli abiye elbise modellerini tercih edebilirler. Biraz daha genç hanımlar açık mavi tonlarındaki abiye elbise modellerini tercih edebilirler. Abiye elbise tercih ederken fazla kilolarınızı saklayabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz.

İşlemeli Abiye Elbise Modelleri 2019

Büyük Beden Abiye Kombin Önerileri

Özellikle koyu renkli abiye elbiseler fazla kilolarınızı saklamak için ideal olabilir. Yeni sezonun moda akımlarına uyan elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük beden abiye modelleri 2019 sezonunda çapraz sargılara sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda şık görünmek için büyük beden abiye elbise modellerinden desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle çiçek desenli abiye elbise modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Elbisenizin üzerine dantel desenli şallardan alabilirsiniz. Bu sayede çok şık görünebilirsiniz.