Kış aylarının yaklaşmasıyla ülkemizde de kar yağışı görülmeye ve bununla beraber havalar soğumaya başladı. Bu nedenle giyimlerimizde değişiklikler ve kalın giyim ürünlerine yönelim de arttı. Montlar, kabanlar, kışlık ceketler ve kazaklar derken artık botlar da meydana çıkmaya başladı. Ayakkabı çeşitleri arasında yapılan araştırmalara göre spor ayakkabı modellerinden sonra en çok kullanılan ve rahat edilen ayakkabı türü botlar. Bu nedenle Bot Modelleri hem hanımlar hem de beyler tarafından severek kullanılır. Farklı birçok rengi ve modele ev sahipliği yapan botlar, özellikle kadınlar için olan modellerde 2020 kış sezonunda çok iddialı. Bu iddia ise Beymen’in botlarında modellere yansımış durumda.

Beymen Bot Modası 2020 Kış

Beymen Bot Modelleri, 2020 sezonuna bomba gibi bir giriş yaparak hanımları da beyleri de şaşırtmayı planlıyor. Birbirinden güzel deri ve süet modellerle her kombinin en gözde parçası olmayı hedefleyen botlar kalitesinden ödün vermemeye devam ediyor. Beymen, şu ana kadar zaten yeterince güven ve saygınlık kazanmış bir marka olduğu için kalitesinden şüphe duyulmadan alış verişlere devam edilen bir mağazadır. Gerek kendi gerek ise internet şubeleri tarafından alış verişin sürekli olduğu bir mağazadır.

Farklı bot modelleri ile 2019 kış sezonuna hazır olan marka, şu an satışlarını gerçekleştirir vaziyette olduğu için ürünleri göz kamaştıran nitelikte diyebiliriz. Deri botlar her zaman temizlik ve kullanım kolaylığı açısından dikkat çektiği için bu sene de revaçta.

Bot Modelleri

Kadife yani süet botlar en çok kadınların tercihi olan topuklu bot modellerinde karşımıza geliyor. 2019’da da bu tarz botlar yine ön planda olacak. Geçtiğimiz sezonun sonlarında süet ayakkabılarda işlemeli ve çiçek motiflerinin ağırlık verildiği modellere rastladık. Bu kış sezonunda da işlemelerin olduğu topuklu botlar yanında daha sportif modellerde de klasikleştirmek adına bu tarz detaylara rastlama mümkün olacak.

Topuklu botlar dışında çift fermuarlı ya da çift tarafında yırtmaç tarzı detayların bulunduğu düz taban topuksuz botlar da bu sezonda tercih edilen modeller arasında yer alacak ve kullanışlı olması en çok beğenilen özellikleri arasında, kaçırmayın!