Beyaz kot pantolon son dönemlerde çok tercih edilir hale geldi. Yeni sezonda İlkbahar – Yaz modasında çok sık göreceğimiz beyaz kotlar için ufak ipuçları hazırladık. Beyaz kot kombin önerileri genellikle renkli parçalar ile başlar. Beyaz kotu beyaz tonlarındaki bol gömleklerle birlikte de kullanabilirsiniz. Özellikle pudra pembesi tonlarındaki gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Çalışan hanımlar bu kombini topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirler. Özellikle sade bir stil oluşturmak isteyen hanımlar için bu görünüm ideal olacaktır.

Beyaz Kot Kombin Önerileri 2020

Beyaz Kot Kombinleri 2020

Beyaz pantolonları canlı renkler ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Pembe, yeşil ve sarı gibi canlı renkleri tercih ederek çok şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Sandalet ile kombin tamamlamak istiyorsanız yeşil tişört modellerini deneyebilirsiniz. Doğal toprak tonlarındaki makyaj ile çok daha şık görünebilirsiniz. Beyaz kot kombin önerileri arasından bronz tenli hanımlar altın sarısı işlemeli bluzlerle birlikte kombinleyebilirler. Özellikle pullu işlemeli bluzlerle kullanıldığında çok ık kombinler oluşturuluyor. Kombininizi dilerseniz sandalet ile dilerseniz topuklu ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

Daha rahat ve spor bir görünüm istiyorsanız kot gömleklerle birlikte bir kombin oluşturabilirsiniz. Sonbahar döneminde açık renkli pudra tonları tişörtlerin üzerine koyu renkli kot gömlek modeli alabilirsiniz. Serin havalarda kendinizi bu şekilde ısıtabilirsiniz. Sonbaharda beyaz kot pantolon üzerine kahverengi tonlarında bir tişört alabilirsiniz. Leopar desenli bluzler sayesinde çok daha şık ve modern görünebilirsiniz. Çalışan hanımlar siyah topuklu ayakkabılar ile kombinlerini tamamlayabilirler. Tişörtünüzü içeri sokarak kemer ile birlikte kombinleyerek de tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok daha modern ve şık görünebilirsiniz.

Beyaz Kot Pantolon Kombin Önerileri 2020

Beyaz Kot Kombin Önerileri 2020

Beyaz kotları sadece pantolon olarak düşünmeyin. Beyaz kot ceket modelleri de bu sezon çok tercih edilecek parçalardan. Düz kot spor kombinlerinizi beyaz kot ceketler ile kombinleyebilirsiniz. Yeni sezonda şık görünmek isteyen hanımlar bu ceket modeline bir şans verebilirler. Beyaz kot etek modelleri de spor ama şık bir görüntü oluşturmak için tercih edilebilir. Özellikle sonbaharda toprak tonları kombin oluşturmak için bu etek modellerini tercih edebilirsiniz.