Sweatshirt Modelleri bu sezonda canlı renklerle kış mevsimini karşılıyor. Geçen seneden itibaren sarıların, turuncuların, yeşillerin olduğu kırmızıların geçtiği sweatshirtler çok beğenildi. Bu nedenle 2019 sezonunda da bu şekilde renkli hatta birden fazla canlı rengin bir arada olduğu sweathirt modellerini göreceğiz. Sokak modasının vazgeçilmezlerinden olan ve kullanımı çok rahat olduğu için hem hanımlar hem de beyler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Gelen tercih ve beğenilerle de ürün talebi arttığı için yeni modellere ya da tasarımlara ihtiyaç duyuluyor.

Bershka, Sweatshirt Modelleri ile dikkatleri üzerine toplayan markalardan biri. Bunun yanında farklı markalar olsa da hanımların sevdiği ve tercih ettiği markalardan biri olduğu için modelleri de beğeniliyor. Bu nedenle geometrik desenler ve çizgiler çok fazla kullanılıyor. Dama deseni de yine sweatshirtlerde rastlanan en sık modellerden biridir. Dama modeli ile farklı renklerin kullanımı kolay ve rahat olacaktır. Her dama karesinde değişik renklerin kullanıldığı modeller 2019’da da karşımıza gelecek.

Sweatshirtler, farklı kumaş türlerinden olabileceği gibi tek renk ve desensiz bir şekilde düz bir şekilde de karşımıza gelebilir. Kapüşon ve kapüşon olmayan modelleri de olduğu için erkekler tarafından genellikle kapüşonlu olanlar tercih edilir. Ancak hanımlar

ın kullanacağı kombine uygun olacak şekilde her ikisini de tercih edebilirler.

Sweatshirt Modelleri – Modası 2020 Kış

Spor ya da klasik giyim tarzına uyum sağlayabilecek birçok modeli içinde barındıran Bershka, belirli bir imaja değil her zevke her tarza hitap eden ve edecek olan modelleri içinde barındırıyor. Bir sweatshirt, aslında uzun kollu bir kazak  gibidir, fermuarlar ya da düğmeler kullanılarak açılabilir ve kapatılabilir. Bir üst giyim parçası olması ile kombinlemeye en çok kot pantolonlar, midi etekler ve jeanler yatkındır.

Her tür kumaştan yapılabilen sweatshirtlerin kumaş alanları da fazladır. Fakat kazaklar için pamuk, yün, kaşmir, ipek gibi pek çok iplik türü kullanılırken sweatshirtler için daha çok pamuk veya pamuk polyester karışımları kullanılır. Bu kumaşlar da zaten cilde, tene ve sağlığı zararı olmayan kumaş türlerindendir. Bu senenin sweat modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.