Sonbahar – Kış döneminde dış giyimde montlardan ziyade kabanlar tercih ediliyor. Desenli, işlemeli ve renkli kumaşlardan yapılan kaban modelleri son dönemde oldukça popüler diyebiliriz. Bershka kaban modelleri 2019 Sonbahar – Kış döneminde çokça tercih edilecek markalardan birisi. Hem çalışan hanımlar hem de sokak modasına uygun spor giyimle kombinlerini tamamlayacak olan hanımlar bu kaban modellerini tercih edebilirler. Renkli ve canlı görünen kaban modelleri bu sezon çok popüler. Sokak modasına uyum sağlamak için kürklü kabanları da tercih edebilirsiniz.

Bershka Peluş Kaban Modelleri 2019

Bershka Kadın Kaban Modelleri 2019

Yeni sezonda kalın ve pelüş görünen kaban modelleri çok tercih ediliyor. Kahverengi pelüş kaban modelleri ile çok modern ve şık görünebilirsiniz. Pelüş kabanlar, Bershka kaban modelleri 2019 Sonbahar – Kış ürünlerinden en popüler olanı. Hemen hemen her tarz ile şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Kot pantolon ve gömlek ile oluşturacağınız kombinlerinizi bu kaban ile tamamlayabilir ayakkabı olarak siyah topuklu bir bot tercih edebilirsiniz. Moda ikonu olarak görünmek isteyenler bu kombini mutlaka denemeli.

Ofiste çalışan hanımlar için desenli ama koyu renkli kaban modellerini önerebiliriz. Üzerinde ekose desenler bulunan siyah kaban modelleri hem vintage görünmenizi hem de zarif görünmenizi sağlayabilir. Özellikle etek kombinlerinizde bu kabanı tercih edebilirsiniz. Üzerinde küçük ince siyah çizgiler bulunan kaban modelleri genellikle maskülen kombinlerle birlikte tercih edilebilir. Biraz daha sofistike görünmek isteyen hanımlar pudra pembesi gibi yumuşak tonların kaban modellerini tercih edebilirler. Bu kaban modelleri de koyu renkli kombinler ile çok şık görünebilir.

Bershka Erkek Kaban Modelleri 2019

Bershka Erkek Kaban Modelleri 2019

Bershka mağazalarında erkekler için de çok şık kaban modelleri bulabilirsiniz. Bershka kaban modelleri 2019 Sonbahar – Kış sezon ürünleri arasında tarçın ya da gri renkli kabanlar popüler. Özellikle spor tarzda giyinmeyi seviyorsanız tarçın renkli montları tercih edebilirsiniz. Çalışan baylar için gri, lacivert ve siyah gibi üzerinde desenler bulunan kabanları öneriyoruz. Bu sayede klasik görünümünüzü tamamlayarak çok karizmatik ve havalı görünebilirsiniz. Erkek ürünlerinde de içi kürklü modeller bu sezon oldukça popüler.