Banyolar günlük yaşam içerisinde evimizde en çok kullandığımız alanlardan birisi. Banyolarda yeni sezonda ahşap dolaplar çok tercih ediliyor. Özellikle küçük banyoları daha geniş göstermek için açık renkli dolapları tercih edebilirsiniz. Banyo dolabı modelleri 2019 sezonunda ahşap ve beyaz parçalardan oluşuyor. Küçük alana sahip banyolarda yerden mümkün olduğunca tasarruf edecek ve depolama alanını arttıracak dolap modellerini tercih edebilirsiniz. Banyoda fayans kullanmayacaksanız düz renk tercih edecekseniz uyumlu renkte banyo dolabı tercih etmelisiniz.

Ahşap Banyo Dolap Modelleri 2019

Ahşap Banyo Dolabı Modelleri 2019

Banyonuzda daha ferah ve geniş bir ortam oluşturmak için sade tasarımları tercih edebilirsiniz. Açık renkli ahşap banyo dolapları minimalist tarz için ideal olabilir. Banyo dolabı modelleri 2019 sezonunda banyo setleri ile birlikte tercih edilebilir. Banyo seti olarak ilaç dolabı ve duvar rafları tercih edebilirsiniz. Neme dayanıklı ahşap mobilya parçaları tercih edebilirsiniz. Özellikle açık duvar rengi ile birlikte açık renkli ahşap banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Özellikle bol bol depolama alanına sahip olmak için bu modeller ideal.

Banyonuzdan maksimum verim almak istiyorsanız banyonuza özel tasarım dolapları tercih edebilirsiniz. Depolama alanına ihtiyacınız varsa lavabo altında ve üstünde ek depolama alanları oluşturan banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Tamamen set halinde banyo dolabı tercih ederek daha ucuz bir şekilde halledebilirsiniz. Açık renkli banyo dolapları banyonuzu daha temiz ve toplu gösterecektir. Evinizin genelinde country tarz tercih ettiyseniz banyoda da country tarzda dolaplar tercih edebilirsiniz. Suya dayanıklı malzemeden yapılan ince işlemeli dolaplar çok tercih edilebilir.

Klasik Banyo Tasarım Modelleri 2019

Klasik Banyo Dolap Modelleri 2019

Çoğu ev klasik bir tarzda döşeniyor. Üzerinde klasik işlemeler bulunan banyo dolapları klasik bir ev için idealdir. Banyo dolabı modelleri 2019 sezonunda farklı parçalardan oluşabilir. Oval bir şekilde kesilmiş aynaya sahip banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Farklı tarzda dekorasyon yapmak için endüstriyel dolapları tercih edebilirsiniz. Ahşap ve endüstriyel tasarımlı dolaplar klasik dekore edilmiş banyolarda tercih edilebilirler. Asimetrik tasarımlı banyo dolaplarını tercih ederek çok şık görünen banyolar oluşturabilirsiniz.