En özel günlerimizde şık ve modern görünmek isteriz. Yeni sezonun modasına uyan gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Balık gelinlik modelleri 2020 sezonunda uzun boylu ve zayıf hanımlar tarafından kullanılabilir. Kum saati vücut tipine sahipseniz vücudu saran balık gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Balık gelinlik modelleri de tam ve yarım olmak üzere ikiye ayrılıyor. Yarım balık gelinlik modelleri hemen hemen her vücut tipine uyum sağlıyor. Ancak tam balık gelinlik modellerini uygun vücut tipine sahip hanımlar seçebilir.

İşlemeli Balık Gelinlik Modelleri 2020

Dantelli Balık Gelinlik Önerileri 2020

Mükemmel pürüzsüz bir görünüm istiyorsanız balık gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Balık gelinlik modelleri 2020 yaz düğünlerinde çok tercih ediliyor. Vücudu saran dar balık gelinlik modelleri ile çok zarif görünebilirsiniz. Kuyruklu balık gelinlik modelleri ile çok daha şık görünebilirsin. Kuyruklu gelinlik modellerinde genellikle kısa duvak modelleri tercih ediliyor. Dantelli gelinlik modelleri sofistike göründüğü için romantik bir görünüm arayan gelinler için ideal. Fransız dantelli gelinlik modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz.

Tüm gelinliğinizi dantel kaplamalı tercih ederek romantik bir görünüme sahip olursunuz. Özellikle salon düğünlerinde bu tür gelinlik modelleri çok tercih ediliyor. İnce tüllü gelinlik modellerini tercih ederek çok daha sofistike bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yaka kısmı kapalı olan balık gelinlik modellerinde ense topuzu tercih edebilirsiniz. Dekolteli gelinlik modelleri genellikle pırlantalı kolye modelleri ile kombinleniyor. Gelinlik modelleri ile genellikle canlı çiçek modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun kuyruklu balık formundaki gelinlik modelleri ile kısa duvak modellerini tercih edebilirsiniz.

Taşlı Balık Gelinlik Modelleri 2020

Uzun Kollu Balık Gelinlik Modelleri 2020

Kış düğünü yapmak istiyorsan da balık gelinlik modellerini tercih edebilirsin. Uzun kollu balık gelinlik modelleri ile Sonbahar – Kış düğünlerinde tercih edilebilir. Boncuk işlemeli balık gelinlik modellerini tercih edebilirsin. Bu gelinlik modelleri ile daha sade bir makyaj ile tamamlayabilirsin. Genellikle pembe tonlarındaki makyajı tercih edebilirsin. Bu gelinlik modelleri ile uzun dantel işlemeli tül duvak modellerini tercih edebilirsin. Uzun kollu gelinlik modellerinde dantel işlemeli tüllü kolları bulunan balık form gelinlik modellerini seçebilirsin.