Spor stil yeni sezonda sokak modasında çok tercih ediliyor. Yeni sezonun modasına ayak uydurmak için renkli spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsin. Balenciaga ayakkabı modelleri hemen her kombinle çok rahat bir şekilde uyumlu olduğu için çok tercih ediliyor. Hem erkek hem de kadın pek çok modeli bulunan bu ayakkabı modeli ile çok tarz görünebilirsiniz. En popüler ayakkabı modeli ise klasik gri, yeşil ve sarı renkleri içerisinde barındıran modeli. Farklı tarzlar için farklı renklerini de bulabilirsiniz.

Kadın Balenciaga Ayakkabı Modelleri 2020

Balenciaga Ayakkabı Önerileri 2020

Siyah giyinmekten hoşlanıyorsanız ya da bütün kıyafetleriniz ile uyumlu olacak bir spor ayakkabı arayışı içerisindeyseniz siyah spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Üst kısmı siyah taban kısmı kırmızı ve beyaz renkli olan balenciaga ayakkabı modelleri 2020 sezonunun en çok tercih edilen modeli olmaya aday. Dilerseniz taban kısmı kırmızı yerine sarı renk olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Balenciaga ayakkabılarda genellikle 3 renk kullanıldığı için her stilde ve tarzda rahatlıkla kullanılabiliyor. Erkekler özellikle spor için içerisinde kırmızı renk bulunan modelleri çok tercih ediyorlar.

Gri renkli balenciaga ayakkabı modelleri de günlük kullanım için oldukça uygun. Yeni sezonda her kıyafetiniz ile uyumlu bir ayakkabı modeli arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Siyah kot pantolonlarla çok kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Daha renkli bir model arayışı içerisinde olanlar deniz yeşili ve gri renkler bulunan ayakkabı modellerini tercih edebilirler. Erkekler de içerisinde yeşil ve sarı renkler bulunan ayakkabı modellerini çok tercih ediyorlar. Özellikle klasik modeli erkekler arasında oldukça popüler bir model.

Erkek Balenciaga Ayakkabı Modelleri 2020

Balenciaga Ayakkabı Modelleri 2020

Dilerseniz daha renkli modelleri tercih ederek çok daha gündelik bir kombin için kullanabilirsiniz. Pudra pembesi rengindeki spor ayakkabılar açık renkli mavi kotlarla birlikte çok tercih ediliyor. Özellikle bol yırtık boyfriend kot pantolon modelleri ile birlikte bu ayakkabıları kullanabilirsiniz. Erkekler daha vintage renkler barındıran ayakkabı modelini tercih edebilirler. Gri, turuncu ve mavi renklerin birleşiminden oluşan ayakkabı modelini tercih ederek çok daha şık kombinler oluşturabilirsiniz.