Yazın dikkat çekici renklerinden birisi olan bal köpüğü son dönemlerde çok popüler. Ünlülerin ve moda ikonlarının çok tercih ettiği bu saç rengi yüze bir sıcaklık katıyor. Bal köpüğü rengi saç modelleri 2020 sezonunda çok tercih ediliyor. Neredeyse tüm cilt tonlarına uyum sağlayan bu renk ile çok modern bir tarza sahip olabilirsin. Bal köpüğü teknik olarak kumral ve sarı arasında kalan bir renk. Evde de çok kolay bir şekilde elde edebileceğin bu renk ile sezonun modasına ayak uydurabilirsin.

Bal Köpüğü Saç Modelleri 2020

Evde Bal Köpüğü Saç Rengi

Açık renkli bir saça sahipsen sarı ya da kumral, bal köpüğü rengine geçiş çok kolay olacaktır. Boyayı hiçbir işlem yapmadan saçlarına uygulayarak bal köpüğü rengine boyayabilirsin. Kumrallar saçlarının tamamını boyamak yerine ombre işlemi yaptırarak saçlarını bu renge döndürebilirler. Gerekli ekipmanınız varsa ya da ombre kitlerinden satın alarak evde de bu işlemi yapabilirsiniz. Bal köpüğü rengi saç modelleri en zor koyu renkli saçlara uygulanıyor.

Eğer daha önceden kendi saçınızı açmadıysanız bu işlemi mutlaka bir profesyonele yaptırmalısınız. Koyu renkli saça sahip olan hanımlar önce saçını açıcı kullanarak açmaları gerekiyor. Saç yeteri kadar açıldığında da saç boyasını saçınıza uygulayabilirsiniz. Ancak daha sonra doğal ve geçişli bir duruş sağlaması için ombre işlemi de yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha doğal bir saç modeline sahip olursunuz. Bu işlemler evde biraz zor yapıldığı için size profesyonel bir kuaföre gitmenizi önerebilirim. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Fikirleri 2020

Bal Köpüğü Rengi Saç Modelleri 2020

Bal köpüğü saç modellerinin büyük bir çoğunluğu dipten uca doğru açılan bir ombre ile kullanmayı tercih ediyorlar. Saçınızın tamamını boyamak istemiyorsanız bal köpüğünü saç aralarına yapabilirsiniz. Bu sayede daha ışıltılı ve şık görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında bronzlaştıktan sonra bu saç modelinin size çok yakıştığını fark edeceksiniz. Bal köpüğü saçlar genellikle dalgalı ve kabarık saç modelleri ile birlikte kullanılıyor. Gündelik görüntüye oldukça uygun olan bu modeli mutlaka denemelisiniz.