Mevsim geçişlerinde ve bahar aylarında vazgeçilmez olan baharlık ceket modelleri birçok kişi tarafından en şık şekilde kombin ediliyor. Farklı kesimlerde, desenlerde, kumaşlarda, boyutlarda ve renklerde olan biri birinden şık baharlık ceketler ile isteyen herkes tarzlarını yansıtırken son derecede de şık olabiliyorlar. Bu sezonda da son derecede dikkat çekici baharlık ceketler birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Baharlık Kot Ceket Modelleri

Neredeyse herkesin dolabında en az bir tane olan baharlık kot ceket modelleri her tarza uygun olacak şekilde üretiliyor. Tesettürlü, açık, kadın, erkek ve çocuk fark etmeksizin herkese uygun modelleri yapılıyor. Bu sezonda kot ceket modeller genellikle yırtık, geniş kesim ve uzun boylarda tercih ediliyor. Aynı zamanda bu sezonun trend kot ceket modellerinde en çok dikkat çeken detaylardan bir tanesi de baskı detayları. Farklı baskı modelleri ile kot ceketler daha dikkat çekici bir hale getiriliyor.

En Trend Baharlık Ceket Modelleri

Sezonun en dikkat çekici ve trend olan ceket modelleri kürk modeller ve mom fit kalıplı olan kot ceket modelleri. Özellikle de pantolonlardan şortlara ve eteklere kadar birçok kıyafet için son derecede moda haline gelen mom fit kalıbı ceket modellerinde de oldukça trend bir hale gelmiş durumda. Yine birçok kadın için vazgeçilmez olan kürk modeller de baharlık modeller için daha ince ve kullanışlı bir şekilde üretilmiş durumda.

 

Bu sezonda yine spor tarzda en trend baharlık ceket modelleri büyük halka fermuar detaylı ve kolları büzgülü olan ceket modelleri. Bu modeller de özellikle genç kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında. Daha klasik tarz sevenler için de bu sezonun en trend ceket modeller ise mendil yakalı olan modeller. Daha çok pastel tonlarda tercih edilen bu ceket modelleri de oldukça dikkat çekici görünüyor. Daha çok turuncu, sarı, mavi ve mor gibi renklerin pastel tonlarında tercih edilen bu ceket modelleri dize kadar uzanıyor. Yine çıtçıtlı rengârenk kısa kot ceketler de sezonun en çok tercih edilen parçaları arasında yer alıyor.

En güzel 20 yazlık aksesuar başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.