Amigurumi modelleri arasında en çok tercih edilenler, oyuncak modelleridir. Bunun en büyük sebebi hiç şüphesiz, çocukların oldukça ilgili olmasıdır. Bu içeriğimizde Amigurumi Noel Baba yapımı konusunda ayrıntılı bir tarif videosu paylaşacağız.

Amigurumi yapmak için genellikle özel bir tecrübe gerekmez. Tığ tutmasını bilen herkes, kolaylıkla yapabilir. Amigurumi modelleri arasında en sık tercih edilenlerin oyuncaklar olduğunu söylemiştik. Bu oyuncakları hediye olarak kullanmanız mümkün. Zira karne hediyesi, doğum günü hediyesi olarak kullanabilmesinin yanı sıra aynı zamanda çocuk odası için aksesuar olarak da kullanılabilir.

Amigurumi Modelleri

Amigurumi Noel Baba Yapımı, özellikle de yıl başı çekilişlerinde ve yıl başı hediyesi olarak kullanılabilir. Videoda yer alan tarifin yanı sıra, Noel Baba’ya şapka ve yeni aksesuarlar ekleyerek daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Bazı kişiler, Noel Baba yanına geyik ve kızak da eklemektedir.

Amigurumi Noel Baba yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler; tığ, yün ip, göz ve elyaftır. Elyaf, noel babanın şişkin ve yumuşak olmasını sağlayacaktır. Kullanacağınız ipler mutlaka birbirinden farklı renklerde olmalıdır. Buna ek olarak; Amigurumi ipi olarak yün ip kullanmanız mutlaka gereklidir. Diğer ipler, istenilen şekilde model çıkartılmasını engellemektedir.

Amigurumi Noel Baba Nasıl Yapılır?

Amigurumi Noel Baba Modeli, çok fazla tecrübesi olmayan kişilerin dahi yapabileceği kolay Amigurumi modelleri arasındadır. Bu modeli yapmak istiyorsanız, içeriğe eklediğimiz videoyu izleyebilirsiniz. Bunun dışında merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz herhangi bir husus varsa; yorum bölümünden bizlere yönelterek kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden yeni amigurumi modelleri ve kolay amigurumi modelleri paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

İnternet sitemizi takip ederek; size uygun oyuncak amigurumi modelleri ve diğer birçok kategoride amigurumi modellerini de öğrenebilirsiniz.

Amigurumi noel baba modeli, yalnızca küçük çocuklar için değil; aynı zamanda ev içerisinde kullanılabilecek bir dekorasyondur da. Noel baba kıyafetlerini farklı renkteki ipler ile değiştirerek, yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Birden fazla modelde, renkte ve boyutta model bulunmaktadır. Amigurumi oyuncak modelleri arasında kararsız kaldıysanız; amigurumi balina yapımı başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.