Eğer çok boş vaktiniz varsa ve nasıl değerlendireceğinizi bilmiyorsanız, ev hanımıysanız ve bir hobi edinmek istiyorsanız, boş zamanlarınızı dolu değerlendirmek istiyorsanız ve sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız amigurumi tam da size göre olabilir. Hem boş vaktinizi dolduracak yeni bir hobi edinmiş olursunuz hem de sevdiklerinize hediyeler hazırlamış olursunuz. Belki de amigurumi yaparak para bile kazanabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye yapmayla başlayan bu yolda amigurumi ek geliriniz olabilir. Amigurumi kaktüs yapımı sizi çok mutlu edecektir.

Amigurumi kaktüs yapımı

Amigurumi yapımı en başta sizi zorlayabilir ama öğrendikten sonra çok basit gelecek ve çok büyük bir haz alacaksınız amigurumi yaparken. Amigurumi kaktüs yapımı amigurumi öğrenmeye başlamak için ideal olabilir. Yalnız dikkat etmeniz gereken çok önemli bir kural var amigurumi yaparken kullanacağınız ipleri satın almadan önce kanserojen madde içermediğinden ve sağlığa zarar vermediğinden emin olmalısınız. Aksi takdirde amigurumiyi hediye edeceğiniz çocuğunuza ya da eşinize dostunuza istemeden zarar verebilirsiniz.

Amigurumi kaktüs yapımı

Amigurumi kaktüs yapımı için internette bir sürü videolu anlatım bulabilirsiniz. Kaktüs, başlangıç için ideal bir seçim olabilir. Amigurumiyi sevdiklerinize, çocuğunuza, eşinize dostunuza hediye edebilirsiniz. Sadece bununla da kalmayıp amigurumiyi sosyal medya üzerinden satabilirsiniz. Bir sosyal medya hesabı açarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra yaptığınız amigurumileri burada paylaşarak takipçi kazanabilirsiniz. Daha fazla amigurumi daha fazla takipçi demek. Paylaşımlarınızı beğenen ve satın almak isteyen takipçiler olabilir ve sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Amigurumi kaktüs yapımı

Tekrar söylemek gerekirse amigurumi yapmak için ip alırken çok dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz ip kaliteli olmalı ve kanserojen madde içermemeli bunun yanı sıra en başlarda tökezleyebilirsiniz hemen pes etmeyin amigurumiyi iyice öğrenmek ve güzel yapmak biraz zaman alabilir bu el becerinize de bağlı bir şey. En güzeli de el emeğiyle saatlerce sürem amigurumiyi yapıp bitirdikten sonra bitmiş haliyle verdiğiniz çocuğunuzun ya da hediye edeceğiniz, satacağınız kişinin memnuniyetini görmek. Sizin motivasyonunuzu ve çalışma isteğinizi arttırıyor. Bu sayede bir dahakine daha güzel işler çıkarabilirsiniz.

Amigurumi Kaktüs Yapımı Nasıl Olur?

Amigurumi kaktüs yapımı küçük çocuğunuz ya da minik dostlarınız yani evcil hayvanlarınıziçin eğlenceli bir oyuncak olabilir isterseniz kaktüsünüzü biraz büyük yaparak yastıkta yapabilirsiniz. Hatta evcil hayvanlarınız için de bir oyuncak olabilir kaktüs. Çocuklar genelde her şeyi ağızlarına götürdüğü için ipin kaliteli olması konusunda son derece hassas davranmalısınız. İlk başlarda çok zorlansanız da pes etmediğiniz takdirde ilerleyen zamanlarda kendinizi çok geliştirebilir ve sonucu görünce hem siz hem de sevdikleriniz ya da satın alan müşterileriniz çok mutlu olacak.

Amigurumi kaktüs yapımı

Amigurumiyle sadece kaktüs de değil aklınıza gelen her şeyi yapabilirsiniz. Sitemizden birçok tarif öğrenebilirsiniz. Önemli olan el becerinizin olması ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilmek. Amigurumiyi profesyonelce yapmaya başladıktan sonra hem sizin harika zaman geçirmenizi sağlayacak bir hobi edinmiş olacaksınız hem de para kazanmaya başlayacaksınız. Amigurumi öğrenmek için internetteki videolu kaynakları açıp izleyerek deneme yanılma yoluyla iyice kendimizi geliştirebilirsiniz. Çok zaman geçmeden biraz el beceriniz de varsa öğrenmeye başladığınızı deneme yanılma yaparken ortaya çıkan amigurumileri görerek anlayacaksınız.

Amigurumi kaktüs yapımı

Daha önce de ısrarla söylediğimiz gibi eğer çocuğunuza yapacaksanız amigurumiyi öncelikle dikkat etmeniz gereken ipin kalitesi. İp kaliteli olmalı kanserojen madde içermemeli. Koronavirüs sürecinde dışarıdan oyuncak almamaya özen gösterip kalitesiz ip alarak kimsenin sağlığıyla oynamak doğru olmaz. Amigurumileri sadece yastık ya da oyuncak olarak değil anahtarlık olarakta yapabilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi hayal gücünüzün sınırlanırı zorlayarak amigurumiyle her şeyi yapabilmeniz mümkün. Sadece hayal edin.