Amigurumi ile yapabileceğiniz şeyler hayal gücünüz kadar sonsuz. Amigurumi Hindi yapımı ve amigurumi oyuncakları şüphesiz bu fikrin kanıtıdır. Yapabileceğiniz bir diğer şey de Amigurumi hindi yapmak.

Amigurumi modelleri arasında en kolay olan Amigurumi hindi yapımı, hem yetişkinlerin hem de çocukların seveceği bir modeldir. Bu nedenle, boyutlarından bağımsız olarak bu oyuncakla zaman geçirebilirler. Hediye amigurumi modelleri arasında da yer alan bu model, doğum günlerinde, özel günlerde, karnelerde ve yıl başında hediye olarak da kullanılabilir.

Amigurumi hindi yapmak için gerekli malzemeler; vücut için kahverengi ip, makas, bir miktar lif, tığ ve makas. Amigurumi hindi tarifi konusuna girmeden önce bir uyarı yapmamız gerekiyor; Kullanacağınız iplik yün olmalıdır. Aksi takdirde, tarifeye uyamayacaksınız ve hindi şekli tam olarak oluşmayacaktır.

Amigurumi Hindi Yapımı ( Video )

Amigurumi tarifleri genellikle aynı mantıkla oluşturulmuş olsa da, bazı modellerde kendi benzersiz dikiş sayısı ve şekil boyutu vardır. Örgü sırasında kullanacağınız renkler hayal gücünüze bağlı olarak değişebilse de, genel hindi renklerinin kullanılması yapaylığı önleyecektir.

Çocukların motor gelişimlerini ve el becerilerinin gelişimi sağlayacak bu oyuncak model için aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Amigurumi Oyuncak Hindi

Oyuncak hindinin karnındaki alana amigurumi ipi ile çocuğunuzun adını yazmak çok daha güzel ve ilginç olacaktır. Modelin geliştirilmesi ve eklemelerin yapılması tamamen hayal gücünüze bağlıdır. Örneğin, hindinin kafasına toka ve şapka dikebilirsiniz. Ayrıca, arkaya yapıştıracağınız küçük bir mıknatıs ile; buzdolabı süslemesi bile yapabilirsiniz.

Web sitemizi takip ederek; Ayrıca amigurumi modelleri ve amigurumi modellerinin diğer birçok kategorisi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Amigurumi hindi modeli sadece küçük çocuklar için değil; aynı zamanda evde kullanılabilen bir dekorasyondur da. Hindiye kıyafet dikerek ve kıyafetleri farklı renkteki ipliklerle oluşturarak yeni bir görünüm verebilirsiniz.

Amigurumi Modelleri

Hindi yapımı, oyuncak ve hediye olarak kullanılmasının yanı sıra, çocuk odası için aksesuar olarak da kullanılabilir. Yatağa, komodinin üzerine veya masanın üzerine yerleştirilebilir. Ek olarak, çocuğunuzun uyku problemini çözmek için amigurumi hindi modelini kullanabilirsiniz.

Amigurumi Hindi Yapımı / Galeri

Amigurumi modelleri ile ilgiliyseniz; amigurumi uyku arkadaşı yapımı başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.