Son dönemlerde amigurumi oyuncaklar çok popüler olmaya başladı. Çocuğunuzun sağlıklı oyuncaklar ile oynamasını istiyorsanız ve elişi tekniklerine hakimseniz kendi oyuncaklarınızı yapabilirsiniz. Doğal içerikli ipleri tercih ederek çok daha modern görünen oyuncaklar yapabilirsiniz. Amigurumi fluffies tarifi hemen herkes tarafından yapılabilir. Amigurumi oyuncak yapımına yeni başladıysanız bile bu oyuncak modellerini yapabilirsiniz. Fluffies oyuncaklar genellikle daha ufak boyutlarda yapılarak tercih ediliyor. Özellikle anahtarlık boyutunda yapılan oyuncak modelleri hemen her yaştaki insanlar için hediye edebilirsiniz.

Amigurumi Fluffies Yapımı

Aslında her oyuncağı çok küçük boyutlarda yaparak bu oyuncak modelini yapabilirsiniz. Amigurumi fluffies tarifi genellikle basit modellerden oluşuyor. Yeni sezonda eğlenceli görünen oyuncaklardan birisini yapabilirsiniz. Oyuncağın yapımı için arttırma, azaltma ve sık iğne gibi temel kavramları bilmeniz gerekiyor. Amigurumi fluffies oyuncaklar herkes için tercih edilebilir. Doğum günü yaklaşan bir arkadaşınıza hediye etmek için bu minik oyuncaklardan yapabilirsiniz. Yeni başlayanlar için bu tarz oyuncaklar yapmak pratiklik kazandırması açısından güzel olacaktır. Evde kalan fazla iplerin değerlendirilmesi için de bu oyuncakları tercih edebilirsiniz.

Bebeğinizi oyalamak için küçük bir oyuncak arayışı içerisindeyseniz fluffies oyuncakları yapabilirsiniz. Fil, kuş, penguen ve unicorn gibi çocuklar tarafından çok sevilen oyuncak modellerini küçük oyuncak olarak yapabilirsiniz. Küçük çocuklar için oyuncak yaparken rengini onların seçmesini söyleyebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacağınızı söyleyebiliriz. Biraz daha eğlenceli görünen oyuncaklar tasarlayarak bebeğinizi eğlendirebilirsiniz. Oyuncağı bebek ile yalnız bırakacaksanız amigurumi güvenli gözleri tercih etmeyebilirsiniz. Amigurumi oyuncağınızın biraz daha kabarık görünmesini istiyorsanız tüylü ipleri tercih edebilirsiniz.

Amigurumi Fluffies Modelleri 2019

Kuzu amigurumi oyuncak yapıyorsanız tüylü ipleri tercih edebilirsiniz. Amigurumi fluffies tarifi tüylü iplerle yapıldığında çok daha eğlenceli görünebilir. YarnArt ve Alize ip markalarının tüylü modellerini tercih ederek eğlenceli oyuncaklar tasarlayabilirsiniz. Bebeğinizin iplerin parçalarını yutmasından endişeleniyorsanız normal tüylenmeyen ipleri tercih edebilirsiniz. Oyuncağın boyutu çok küçük olduğu için yapımı da çok kolay ve hızlı bir şekilde bitecektir. Bu oyuncakları yaparken 2’li 3’lü takımlar halinde yapabilirsiniz.