Son dönemlerde ön plana çıkan gelinlik modellerinden birisi de A kesim gelinlikler. Vücudun üst bedenini saran ve belden aşağıya doğru akan bir görünüme sahip olan A kesim gelinlikler hemen herkese yakışıyor diyebiliriz. A kesim gelinlik modelleri 2019 yılında çok tercih edilecek modeller arasında. Kibar ve zarif görünmek isteyen gelin adayları için ideal olan A kesim gelinlik modellerinin pek çok seçeneği bulunuyor. Düğününüzü yapacağınız mekana ve mevsime göre doğru bir gelinlik modeli tercih edebilirsiniz.

2019 A Kesim Gelinlik Modelleri

Kullanımı oldukça rahat olan bu gelinlik modeli ile şık görünebilirsiniz. Kısa boylu hanımlar bu gelinlik modelini tercih ederek biraz daha uzun boylu görünebilirler. A kesim gelinlik modelleri 2019 sezonunda özellikle ilkbahar ve yaz döneminde şık görünmek için idealdir. A kesim gelinlikler her vücut tipine uyum sağlarlar. Minyon görünüme sahip gelin adayları bu gelinlik modeli ile çok daha şık görünebilirler. Beliniz inceyse bel kısmı dar etek kısmı biraz daha kabarık gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Göğüsleriniz küçükse askılı A kesim gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. Belden aşağıya A şeklinde ilerleyen gelinlik modeli illüzyon oluşturur ve üst bedeniniz ile alt bedeninizi orantılı bir şekilde gösterir. Omuzlarınızın geniş olduğunu düşünüyorsanız askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Üst kısmı işlemeli olan askılı elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Bu gelinlik modelleri ile kuyruk ile de oldukça uyumludur. Uzun kuyruklu gelinlik modelleri ile biraz daha kısa tül duvak modellerini tercih edebilirsiniz. Gelinliğiniz işlemeliyse duvağın uç kısmını da işlemeli tercih edebilirsiniz.

Dekolteli A Kesim Modelleri 2019

A kesim gelinlik modelleri ile dekolteler çok şık görünüyor. A kesim gelinlik modelleri 2019 yılında daha feminen görünmenize yardımcı olur. Özellikle sırt dekolteli gelinlik modelleri çok daha şık görünmenize yardımcı olacaktır. Derin göğüs dekoltelerini de A kesim gelinlikler ile tercih edebilirsiniz. Etek kısmı biraz daha akışkan olduğu için çok daha şık görünmenize yardımcı olur. Dantel işlemeli uzun kollu ve sırt dekolteli A kesim gelinlikler ile çok şık görünebilirsiniz.