Moda dünyasında her gün yeni bir akım başlıyor. 3 boyutlu tişörtler çok daha şık görünmenize yardımcı olur. 3D Tshirt modelleri ile çok daha eğlenceli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Tişörtlerde dilediğiniz baskıyı kurabilirsiniz. Herhangi bir baskıcıda dilediğiniz fotoğrafı tişört üzerine bastırabilirsiniz. Erkekler genellikle kendilerini daha kaslı gösterebilecekleri tişörtleri tercih ediyor. Bayanlar için daha eğlenceli üzerinde kedi ya da leopar baskısı bulunan tişörtler tercih edilebilir. Çok sevdiğiniz beyaz ya da siyah bir tişörtünüz varsa baskı için tercih edebilirsiniz.

2019 3D Tshirt Kombinleri

Baskılı tişörtleri özellikle spor tarz için tercih edebilirsiniz. Kot pantolon ve spor ayakkabı modelleri ile birlikte çok daha şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz. 3D tshirt modelleri ile bayanlar yüksek belli kot pantolonları ile spor kombinler oluşturabilirler. Dilerseniz tişörtün üzerine karekod işaretlemesi de yapabilirsiniz. Telefon ile karekodu okuttuktan sonra telefonda da okutabilirsiniz. Evcil hayvanınızın fotoğrafını bastırıp tercih edebilirsiniz. Yüzünün yakınlaştığı fotoğrafı tercih ederek çok daha iyi 3 boyutlu görünümü elde edebilirsiniz.

Bayanlar baskılı tişörtleri klasik tarz ile birlikte de tercih edebilirler. Özellikle siyah baskılı tişörtler ile etek kombini oluşturabilirsiniz. Kalem kot etek modelleri ile siyah 3 boyutlu baskılı tişörtleri tercih edebilirsiniz. Beyaz baskılı tişörtleri siyah deri etekler ile birlikte kullanmak için oldukça klasik bir görünüm için idealdir. Siyah deri etek altına zımbalı deri bot modellerini tercih edebilirsiniz. Havalar soğuk olduğunda eteğin altına siyah mus çorap tercih edebilirsiniz. Beyaz 3 boyutlu baskılı tişörtler siyah yüksek belli pantolonlar ile de tercih edilebilir.

3 Boyutlu Erkek Tişört Önerileri

Beyler genellikle daha eğlenceli tişörtleri tercih ediyorlar. 3D tshirt modelleri ile yaratıcı tasarımlar yapabilirler. 3 boyutlu tişört tasarımları arasından kendinize en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz. Beyler günlük kombinlerinde 3 boyutlu spor ayakkabılar ile çok şık görünebilirler. Kot pantolon siyah baskılı tişört ve ayakkabı olarak da beyaz ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Beyaz baskılı tişörtler tercih etmeyi düşünüyorsanız biraz daha koyu renkler içeren tişörtleri tercih edebilirsiniz.