Yeni yıl yaklaşırken o gün için hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Kırmızı, beyaz ve yeşil renklerin birlikte kullanıldığı oje modelleri çok tercih ediliyor. 2020 yılbaşı oje fikirleri arasında nail artlar bulunuyor. Uzun ve kısa tırnak modellerini tercih ederek çok daha modern görünen tırnaklara kavuşabilirsin. Yeni sezonda çok daha şık görünmek için farklı renkleri bir araya getirerek nail art şekilleri yapabilirsiniz. En çok tercih edilen modellerden birisi de kırmızı simli oje üzerine yapılan yıldız şeklindeki desenler.

Yılbaşı Oje Modelleri

Yeni Yıl Oje Modelleri 2020

Tırnağınıza nail art yapamıyorsanız tırnak yapışkanlarını tercih ederek çok daha kolay bir şekilde tırnağınızı desenlendirebilirsin. Beyaz yıldız şekillerindeki yapıştırma modelleri çok tercih ediliyor. Belli bir örüntüye sahip olan tırnak desenleri ile çok daha modern bir görünüme sahip olabilirsin. Sade bir oje görüntüsü istiyorsan içerisinde ışıltılar bulunan kırmızı ojeleri sürebilirsin. 2020 yılbaşı oje fikirleri genellikle düz bir rengin üzerine yapılan nail art sanatının sonucunda ortaya çıkıyor diyebilirim.

Yılbaşında biraz daha farklı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız sadece tırnaklarınızın ucuna yılbaşını simgeleyen figürler yapabilirsiniz. Noel baba, ren geyiği ve kardan adam gibi minik versiyonlarını tırnağınızın ucuna yaparak çok daha modern bir görünüme sahip olabilirsin. Canlı yeşil renkli ojelerin üzerine yapılmış desenler de çok tercih ediliyor. Sade parlatıcı sürülmüş olan tırnakların üzerine Noel babanın şapkasını çizerek çok daha eğlenceli bir görünüme sahip olabilirsin. Biraz daha farklı bir görünüm için tırnaklarına siyah oje ile Fransız manikürü yaparak beyaz oje ile parlak görünmesini sağlayabilirsin.

Farklı Yılbaşı Oje Önerileri

2020 Yılbaşı Oje Fikirleri Modası

Yeni sezonda farklı bir görünüme sahip olmak için gri renkli desenli oje modellerini tercih edebilirsin. 2 tırnağına beyaz renk kalan tırnaklarına gri renk oje sürerek çok daha şık desenli bir görünüm elde edebilirsin. Beyaz renk bulunan parmaklarına geyik ve kar taneleri çizerek çok daha şık görünmesini sağlayabilirsin. Günlük kullanımda da bu tür desenli oje fikirleri çok tercih ediliyor. Yeni sezonun modasına uyum sağlamak için bu desenlerden biri yaptırabilirsin.