Güneş gözlükleri özellikle sıcak havalarda stilimizi tamamlamak için kullanılabilir. Her tarza uygun pek çok model bulunduğu için seçim yapmak biraz zor olabilir. 2020 güneş gözlüğü modelleri özellikle asimetrik ve vintage gibi duran modellerden oluşuyor. Yuvarlak ya da altıgen kesime sahip olan gözlük modellerini tercih edebilirsiniz. Spor bir gözlük modeli arayışı içerisindeyseniz klasik kare gözlüklerin kenarı yumuşatılmış modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle siyah rengi bu sene çok popüler olacak.

Güneş Gözlüğü Modelleri 2020

Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Kadın güneş gözlüklerinde bu sene vintage modeller öne çıkıyor. Leopar desenli ve asimetrik kesime sahip güneş gözlüğü modelleri kare yüz tipine sahip olan hanımlar için oldukça uygun. Bu gözlük modellerini biraz daha ciddi ve önemli etkinliklere giderken tercih edebilirsiniz. Sonbahara geçişlerde de bu gözlük modelini kullanarak şık kombinler oluşturabilirsiniz. 2020 güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan renkli camlı modeller de vintage kombinleriniz ile oldukça uyumlu görünecek. Geçtiğimiz sezon popüler olan pembe ve mavi camların yerini bu sezon daha renkli modeller alacak.

Vintage kombinler yapmaktan hoşlanıyorsanız altıgen mor camlı güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. Aynalı olan güneş gözlüğü modelleri bu sezon çok popüler görünüyor. Kombinlerinize biraz renk katmak istiyorsanız yeşil ve sarı renkli modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda Matrix havası katan ince uzun gözlük modelleri de tercih edilebilir. Üzerinde renkli şeritleri bulunan gözlük modellerini de tercih edebilirsiniz. Yuvarlak aynalı güneş gözlüğü modelleri plajlarda çok tercih edilen modellerden birisi olacak.

Stil Sahibi Gözlük Modelleri

2020 Güneş Gözlüğü Modelleri Erkek

Erkekler de daha çekici ve gizemli bir görünüm oluşturmak için güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirler. Mat siyah çerçeveleri bulunan ve siyah camlara sahip gözlük modellerini tercih edebilirsiniz. Yüz hatları belirgin olan erkekler biraz daha sert kesimlere sahip olan modelleri kullanabilirler. Bu sayede çok daha karizmatik bir görünüme sahip olurlar. Çalışan beyler bütün takım elbiseleri ile uyumlu olacak bir gözlük arıyorlarsa kahverengi modelleri tercih edebilirler. Asimetrik ve renkli gözlük modelleri erkekler arasında da oldukça yaygın.