Yaz aylarında kadın giyiminde elbiseler olmazsa olmaz. Sıcaktan aşırı bunaldığınız günlerde ya da şık ve zarif görünmek istediğiniz günlerde vücudunuza oturan elbise modellerini tercih edebilirsiniz. 2019 yaz elbise modelleri arasından çiçek işlemeleri bulunan elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle son dönemde vintage baskıları bulunan elbise modellerini tercih ederek daha hoş kombinler ortaya çıkartabilirsiniz. Vintage elbise modelleri özellikle spor tarza sahip olan hanımlar tarafından çok tercih ediliyor. Tesettürlü hanımlar için de son dönemde çok daha fazla elbise modeli çıktı.

2019 Çiçekli Elbise Modelleri

2019 Yaz Elbise Kombin Önerileri

Yazın daha hareketli ve genç görünmek için pileli elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Kilolu hanımlar fazla kilolarını kabarık pileli eteklerle birlikte saklayabilirler. 2019 yaz elbise modelleri arasından pileli modeller en çok tercih edilen olacak gibi duruyor. Renkli ve üzerinde desenler bulunan pileli elbise modellerini beyaz ayakkabılarla birlikte kombinleyebilirsiniz. Üzerinde çiçek işlemeleri ya da vintage desenler bulunan elbise modellerini sandalet ve babet ayakkabı modelleri ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

Yeni sezonda çok tercih edilen renklerden birisi de hardal sarısı rengi olacak. Bu renkte salopet elbise modelleri ile çok daha modern ve tarz bir kombin oluşturabilirsiniz. Genç kızlar bu elbise modelini genellikle baskılı tişörtleri ile birlikte tercih ediyorlar. Ofise giden hanımlar biraz daha düz ve dar kesimleri bulunan elbise modellerini tercih edebilirler. İşlemeli siyah kalem elbise modelleri son dönemlerde oldukça popüler olmaya başladı. Bu elbise modelini parlak stiletto modelleri ile birlikte kombinleyerek şık görünebilirsiniz.

Tesettür Yazlık Elbise Modelleri 2019

2019 Tesettür Yazlık Elbise Modelleri

Tesettürlü hanımlar da bu sene desenli elbise modelleri ile çok daha genç ve enerjik görünecekler. Üzerinde çeşitli baskılar bulunan elbise modellerin kombinlerken şalınız ya da başörtünüz ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. 2019 yaz elbise modelleri arasından renkli ve bol kesime sahip olan modelleri deneyebilirsiniz. Son dönemlerde belinde kemer bağı bulunan elbise modelleri çok popüler olmaya başladı. Bu elbise modellerini biraz daha açık renkli baş örtüsü ya da şal ile birlikte kombinleyebilirsiniz.