Örgü saçlar klasik ve zarif görünmek isteyen hanımlar için oldukça ideal. Örgü saçlar özellikle bir davete katılacak hanımlara çok yakışıyor. Günlük olarak da şık görünmek için saçlarınızı örebilirsiniz. 2019 örgü saç modelleri özellikle uzun saçlı hanımlara çok yakışıyor. Kısa saçlı hanımlar saçlarının tamamını öremeseler de bir kısmını örerek çok şık görünebilirler. Örgü saç modelleri arasından gideceğiniz ortama uygun modelleri yapabilirsiniz. Bir davete katılırken örgü topuz modelleri tercih ederken iş günü için balık sırtı tercih edebilirsiniz.

Örgü Saç Modelleri 2019

Örgü Saç Modelleri 2019

Örgü saçlar uzun zamandan sonra yeniden moda olmaya başladı. Kendi saçınızı örmekte zorlanıyorsanız basit bir örgü deneyebilirsiniz. Saçınızı at kuyruğu yaptıktan sonra üç parçaya ayırıp düz bir şekilde örebilirsiniz. Özellikle spor kıyafetler ile birlikte çok tercih edilen bu saç modelini neredeyse her gün kullanabilirsiniz. 2019 örgü saç modelleri sokak modasında da çok sık kullanılmaya başlandı. Genellikle klasik zarif görünen kıyafetler ile birlikte balıksırtı saç örgüsünü tercih edebilirsiniz.

Bahar ayının gelmesi ile birlikte havalı saç örgü modelleri de çok tercih edilir oldu. Daha hacimli ve havalı görünen örgü modelleri ile çok şık görünebilirsiniz. Düğün için dağınık ve hacimli örgü saç modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun saçlara sahipseniz dağınık ve kılçık örgü modellerini birlikte tercih edebilirsiniz. Son dönemin en çok tercih edilen modellerinden birisi de halat örgüler. Saçınızın ön kısmından bir tutam ayırıp örmeye başlayabilirsiniz. Daha sonra saçınızı iki parçaya ayırıp kıvırmalısınız. Bu iki parçayı bir araya getirip örebilirsiniz.

Farklı Saç Örgüsü Modelleri 2019

Modern Örgü Saç Modelleri

Modern ve havalı bir görünüm için örgü topuz saç modellerini tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen modellerden birisi de taç örgü şeklinde yapılan topuzlar. Özel bir davete katılacaksanız bu örgü saçı deneyebilirsiniz. 2019 örgü saç modelleri arasında dağınık saç örgüleri de yer alıyor. Dağınık örgüler daha günlük ve spor bir görünüm için tercih edilebilir. Bu görünümü elde etmek için saçlarını salaş bir şekilde ördükten sonra biraz çekiştirebilirsin.