Kış aylarında dışarı çıkarken olmazsa olmazlardan birisi de atkı ya da boyunluklar. Boyunluklar özellikle genç kesim tarafından çok tercih ediliyor. Atkıya göre daha modern ve havalı göründüğü için tercih edilen boyunluğun kullanımı da oldukça kolay. Genellikle spor şıklığı yakalamak için tercih edilen boyunluklar, klasik görünümler için de ideal olabilir. 2019 örgü boyunluk modelleri elişi olarak da yapılabilir. Eliniz tığ ya da şiş kullanmaya alışıksa kendi boyunluğunuzu kendiniz yapabilirsiniz. Bayanlar kendileri için açık renkleri tercih edebilirsiniz.

Örgü Boyunluk Yapımı 2019

Boyunluk yapımı için genellikle büyük numara şiş ya da tığ tercih edebilirsiniz. Videodaki boyunluğun yapımı için 10 numara şiş kullanıyoruz. 20 ilmek çekerek boyunluğumuza başlıyoruz. Videoda gösterildiği gibi boyunluğumuzu örüyoruz. Bu atkı modeli orta koyuluktaki iplerde tercih edilebilirler. 2019 örgü boyunluk modelleri çok şık göründüğü için tercih ediliyor. Bu boyunluk modeli ile kombin oluştururken kot pantolon ve siyah bluz ile birlikte tercih edebilirsiniz.Açık renkli boyunluklar koyu renkli kombinler için ideal olacaktır.

Şiş ve tığ kullanmaktan hoşlanmıyorsanız parmak örgü tekniğini kullanabilirsiniz. Hayatınızda daha önce örgü örmediyseniz bile çok rahat bir şekilde bu boyunluğu örebilirsiniz. Biraz ince bir boyunluk modeli olduğu için kullanımı biraz daha zor. Özellikle bordo, mor ve siyah gibi koyu renklerle çok daha şık görünecektir. Bu boyunluk modelini biraz daha fazla boynunuza dolayabilirsiniz. Bu yüzden dolaması biraz daha zahmetli bir boyunluk. Açık renkli iplerle yapılınca parmak örgüsü modelini iyi bir şekilde ortaya çıkaramayabilirsiniz.

Erkek Boyunluk Modelleri 2019

Erkekler 2019 örgü boyunluk modelleri arasından biraz daha koyu renkleri tercih edebilirsiniz.Erkekler için genellikle kalın şiş kullanmalısınız. Genellikle siyah, koyu gri ve gri renklerdeki ipleri tercih edebilirsiniz. Beyler için atkı yerine boyunluk daha kullanışlı olacaktır. Boyunluk için misinalı şiş ile ördüğünüzde daha sonradan boyunluk dikişi yapmanıza gerek kalmaz. Şiş ile boyunluk yaptıktan sonra iki ucunu aynı ip kullanılarak dikiyoruz. Daha sonra boyunluğu tersini çevirerek kullanabilirsiniz.