Yeni sezonda çok daha şık görünmek için popüler saç modellerini tercih etmelisiniz. Saç modeli tercih ederken yüz şeklinize uygun kesim yaptırmalısınız. 2019 kadın saç stilleri arasından yüz şeklinize ve yaşam tarzınıza uygun modelleri tercih etmelisiniz. Bu sezon kısa saç modelleri oldukça popüler olacak. Küt ya da kısa saçlara sahip hanımlar bu sezon çok daha dikkat çekici görünecek. Retro görünen katlı kesimler ile çok daha hacimli saçlara sahip olabilirsiniz.

2019 Kadın Saç Modelleri

2019 Kadın Saç Modelleri

Yeni sezonda uzun saçlı hanımlar saçlarını örgü örerek çok daha şık görünebilirsiniz. Bu sezon boksör örgüleri oldukça popüler. Saçlarınızı iki yandan ayırıp balık sırtı örebilirsiniz. Biraz daha farklı bir tarz denemek isterseniz ense kısmınızı da ördükten sonra gerisini örmeyebilirsiniz. 2019 kadın saç stilleri arasında günlük kullanıma uygun modeller de bulunuyor. Yarım topuz modelleri günlük kullanım için oldukça uygun. Saçınızın üst kısmını ayırıp topuz yapabilirsiniz. Saçınızı topuz yaptıktan sonra yana çekiştirerek daha salaş bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Ofiste çok daha şık görünmek için düşük at kuyruğu tercih edebilirsiniz. Biraz daha sevimli görünmek isteyen hanımlar bu saç modelini deneyebilirler. Klasik bir giyim tarzı ile birlikte saçınızın ön kısımlarını biraz daha salık bırakabilirsiniz. Bu sayede biraz daha hareketli saçlara kavuşabilirsiniz. İster kısa, ister uzun saçlara sahip olun saçlarınızı yana atarak çok daha havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle sönük saçlara sahip hanımlar bu saç modelini kesinlikle denemeli. Saçlarınızı biraz daha havalı gösterebilirsiniz.

2019 Kadın Kısa Saç Modelleri

Kadın Saç Modelleri 2019

Bu sezon sofistike görünmek isteyen hanımlar ensede topuz modellerini tercih edebilirler. Ön kısımdan arkaya doğru balıksırtı ya da kılçık örgü modellerini de deneyebilirsiniz. 2019 kadın saç stilleri arasında punk örgüler de yer alıyor. Punk örgü saçınızın sadece yanını balık sırtı şeklinde ördüğünüz örgüler. Şakaklarından başlayıp kulak hizası boyunca balık sırtı ya da kılçık örgü deneyebilirsin. Biraz daha havalı ve asi görünmek için bu görünüm oldukça yeterli olacaktır.