Her kadının dolabında mutlaka bir çift kot pantolon bulunmaktadır. Rahat ve spor bir kıyafet kombin oluşturmak için kot pantolonlar oldukça uygundur. Günlük giyimimizde oldukça önemli bir yer taşıyan kot pantolonlar rahat olduğu için tercih ediliyor. 2019 jean pantolon kombin önerileri doğru kombini oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Kot pantolonlar ile spor bir görünümü oldukça basit bir şekilde oluşturabilirsiniz. Spor görünümlerde zarif parçaları tercih etmeniz oldukça önemlidir. Örneğin crop top bir bluz ile yırtık bir kot pantolonu tercih edebilirsiniz.

Eğer sade ama etkili bir görünüm oluşturmak istiyorsanız daha canlı bir bluz tercih ederek kombininizi oluşturabilirsiniz. Örneğin kırmızı bir bluz ile mavi kot pantolonu kombinleyerek farklı renklerin uyumundan bir kombin oluşturabilirsiniz. Altına istediğiniz renkte bir spor ayakkabı ya da topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabı ile çok daha şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Eğer boyunuz kısaysa skinny jean pantolonlar ile topuklu ayakkabı kombinlerini tercih etmelisiniz. Bacak boyunuzu daha uzun göstererek daha iyi bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Mom Jean Pantolon Kombin Önerileri

Ünlü yıldızlardan moda tutkunlarına herkesi etkilemeyi başaran mom jeanler ile çok farklı seçeneklerle kombin oluşturulabilir. Mom jeanleri daha çok spor ve rahat kombinleri yaparken kullanmalısınız. Paçaları bol ve geniş olan bu pantolon modeli size istediğiniz her hareketi yapma imkanı veriyor. Üzerine giyeceğiniz dar bir bluz ile çok daha etkili bir görünüm elde edebilirsiniz. Mom jeanler ile birlikte asla bol salaş bluzleri bir arada tercih etmemelisiniz.

Genellikle yaz aylarında tercih edilen bu pantolon modeli spor ayakkabılar ile birlikte kullanılıyor. Eğer daha farklı bir tarz oluşturmak istiyorsanız, topuklu sandalet ayakkabılar ile bu pantolonu tercih edebilirsiniz. Bacak boyunuzu daha uzun göstermek için nüde tonlarında bir topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Pantolon bol kesim olduğu için bilek kısmını kapamayan ayakkabılar ile kombinlenmelidir. Bilek kısmının kapanması boyunuzu daha kısa gösterecektir. Sokak modasının görünümünü elde etmek istiyorsanız içinize düz bir tişört giyerek ayakkabı olarak beyaz spor ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Culotte Jean Pantolon Kombin Önerileri

1970’lerin modasından gelen culotte pantolonlar bol kesim paçalara sahip olduğu için 2018 – 2019 döneminin en çok tercih modellerinden birisidir. Birbirinden güzel ve şık kombin yapma imkanı bulunan bu pantolon modeli ile günlük şıklık ya da ofis şıklığını yakalayabilirsiniz. Genellikle uzun boylu kadınlar tarafından tercih edilen bu pantolon modeli dar bluzlerle birlikte kombinlenmelidir. Pantolon içine sokulmuş tişörtünüzü yüksek bel culotte pantolon ve topuklu ayakkabıları birlikte kombinlediğinizde doğru bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Retro Culotte Jeans Model ve Kombini

2019 jean pantolon kombin önerileri arasında culotte pantolonun önerileri de bulunuyor. Eğer kısa boyluysanız ama yine de bu pantolonu giymek istiyorsanız diz altında paça boyu bulunan pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Kalın topuklu ayakkabı ya da stiletto ayakkabılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle büstiyer ve crop top bluzlerle çok iyi kombin oluşturabilirsiniz. Siyah culotte pantolon ile beyaz bir bluz ve spor ayakkabıyı rahatça kombinleyebilirsiniz. Spor kombininizi sırt çantası ile destekleyebilirsiniz.

Jean Pantolon Modelleri

2019 jean pantolon kombin önerileri yapacağımız pantolonlar arasında skinny jeans pantolonlar da yer alıyor. Günlük hayatta çok tercih edilen pantolonlardan biri olan skinny jeanler beden formuna göre tercih edilmelidir. İnce ve düzgün ayak bileklerine sahip olan bayanlar ve basen problemi olmayan bayanlar için oldukça ideal bir pantolon modelidir. Eğer biraz fazlalığınız varsa koyu renk skinny jeanlerden tercih etmemelisiniz. Bölgesel olarak taşlanmış pantolon modellerinden uzak durmalısınız. Bunlar o bölgeyi geniş göstereceği için daha kilolu görünmenize neden olur.

Şık Mom Jeans Kombini

Eğer uzun boylu ve zayıf biriyseniz yüksek bel pantolonları kombinlerinizde tercih edebilirsiniz. Kış aylarında bilek kısmı geniş botlar ile kombinler oluşturabilirsiniz. Üzerinize bol kazaklar ya da hırkalar giyerek salaş ama şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Skinny jeansler bacak boyunu uzun gösterdiği için topuklu ayakkabılar ile birlikte kullanıldığında daha şık görünmektedir. Yaz aylarında açık topuklu ayakkabı modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Skinny pantolonlar ile birlikte dar tişört ya da bluzlerinizi birlikte kullanmanız pek önerilmez. Daha bol kesimleri bulunan üstleri tercih etmelisiniz.