Gelinlik seçiminde en önemli nokta gelinliğin modeli ve bu modelin kişi üzerinde nasıl durduğudur. Gelinliklerin yaka tipleri, etek kesimleri, kol çeşitleri ya da kumaşları gibi birçok alanda ayrı modellere ve dallara bölünüyor. Sadeliğe ve daha çok detaylara ağırlık vere Gelinlik Modası nda iddialı dekoltelere de yer veriyor. Özellikle bu sezonda sırt dekoltelerini modellerde yer veriyor. Balık modellerde çok fazla tercih edilen dekoltelerden biri de sırt dekoltesi.

Sade Balık Gelinlik Modelleri 2019

Gelinlik Modası 2019 sezonunda birbirinden zarif modelleri ile göz kamaştırıyor. Fransız güpürlerinin olduğu ve minik çiçek detaylarının yer verildiği modeller farklı motiflerle zenginleştirilerek gelinliklere kimi zaman modern kimi zaman ise vintage bir hava verilmek için kullanılır. Bunların seçimi genellikle düğün yeri ile ilgili olup ve düğünün olacağı mevsime bağlı olarak değişebiliyor. Bu anlamda tercih evelenecek çiftlere yani gelin ve damadın tercihine kalıyor.

Kadınların en büyük hayali ve en güzel, özel günleri olan düğün günü ve bu günün ön önemli parçalarından biri olan gelinliklerdir. Gelinlik arayışı aylar önceden başlar ve pek çok modele bakılır. Bu yılki modeller hayal ve tercihlerinizde farklılık oluşturacak.

Kabarık Gelinlik Modelleri 2019

2019 sezonunda kapalı hanımlar için gelinlik modelleri farklı formlara giriyor demiştik; balık etek gelinlik modelleri bunlardan biri idi. Kabarık etekli ve romantik bir duruş yaratan modeller ise her zamanki gibi göz kamaştırıcı modeller arasında yer alıyor.

Gelinlik Aksesuarları 2019

Gelin tacına gelecek olunursa bu parça, en göz kamaştırıcı parçalardan biridir. gelin tacı her zaman için farklı modelleri bulundurmasa da değişik süslemelerle karşımıza gelir. Konumlarını da kesinlikle başın üst kısmı olarak nitelendirmemek gerekir. Bunu daha çok saç modeline göre belirlemekte fayda vardır. Aynı zamanda çok devasa ve kabarık saç modelleri için farklı modeller de mevcut. Bu nedenle gelinlik ve düğün konsepti yine çok önemlidir.

Renkli parlak taşlarla süslenmiş taçlar, takılar, çiçek gibi aksesuarlar şıklığınızı tamamlamaya yardımcı en büyük parçalardır. Tüm bunları seçerken düğünün olduğu mevsim, tercih edilen saç ve gelinlik modeli, yapılmak istenen makyaj, düğünün yapılacağı mekân gibi birçok faktör göz önünde bulundurulmalıdır.