Düğün sezonu yaklaşırken yeni sezonun modası belli olmaya başladı. Yeni sezonda vintage gelinlik modelleri oldukça popüler olacak. Gelin başları da genellikle gelinlik ile büyük uyum içerisinde oluyor. 2019 gelin başı modelleri arasından gelinliğinize uygun modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca yüz şeklinizi doğru bir şekilde göstermek için de uygun saç modelini tercih edebilirsiniz. Her topuz her yüz tipi için ideal olmayabilir. Eğer kare şeklinde yüzünüz varsa tepeden topuz ve önden birkaç tutam bırakarak yüzünüzü daha yumuşak gösterebilirsiniz.

2019 Gelin Saçı Modelleri

Gelin Başı Modelleri 2019

Yeni sezonda daha doğal görünen sade saç modellerini tercih edebilirsiniz. Saçınıza çiçek gibi küçük aksesuarlar ekleyebilirsiniz. 2019 gelin başı modelleri arasından yüz tipinize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda en çok tercih edilen gelin saçı modellerinden birisi de at kuyruğu saçlar. Gevşek bir şekilde toplanmış olan at kuyruğu saç modellerini tercih edebilirsiniz. Dalgalı bir şekilde şekillendirilmiş at kuyruklarını tercih edebilirsiniz. Gelinliğinizde ince detaylar varsa dalgalı at kuyruğu modeli ideal olacaktır.

Yeni sezonda biraz daha şık görünen saç modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sezonun en çok tercih edilen modellerinden birisi örgü saçlar. Gelinlikle birlikte bu örgü saç modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle üzerinde dantel işlemeler bulunan gelinlik modelleri ile birlikte örgü saçlar çok yakışıyor dilerseniz saçınızı örgülü topuz olarak da yapabilirsiniz. Dağınık örgü saç modelleri de balık gelinlik modelleri ile birlikte çok tercih ediliyor. Üzerinde boncuk ve dantel işlemeler bulunan gelinlik modelleri ile örgü saçlar çok tercih ediliyor.

Gelin Başı Modelleri 2019

2019 Gelin Saçı Modelleri

Salaş ve dağınık topuzları daha şık göstermek için inci tokalarını tercih edebilirsiniz. 2019 gelin başı modelleri biraz daha şık modellerden oluşuyor. Saçınıza kurdele bağlayarak daha şık vintage görünebilirsiniz. Saçınız kısaysa açık modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle açık yakalı gelinlik modelleri ile açık saçlar çok tercih ediliyor. Saçlarınızı Helenistik bir tarzda açık bırakarak daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Açık saçlarla birlikte hafif makyajlar tercih edebilirsiniz.