Erkekler hoş ve tarz görünmek için farklı saç stillerini deneyebilirler. Karşı cinsi etkilemek ya da karizmatik görünmek için belli bir tarz saç kesimini deneyebilirsiniz. 2019 erkek saç stilleri yeni sezonda biraz daha havalı görünmenize yardımcı olacak. Saç kesimi yaptırmadan önce kestirmek istediğiniz modelin yüz tipi ile uyumlu olup olmadığını öğrenmelisiniz. Yeni sezonda özellikle yanlarını kısa üst kısmı orta uzun bırakabilirsiniz. Özellikle spor kıyafetler tercih eden beyler bu saç modeli ile çok daha şık görünebilirler.

Erkek Saç Modelleri 2019

2019 Erkek Saç Modelleri

Dikdörtgen yüz şekline sahip beyler orta kısmı kabarık saç modellerini deneyebilirler. Özellikle kıvırcık ve dalgalı saçlara sahipseniz bu saç modeli çok kullanışlı gelecektir. Düz saçlı beyler saçlarını jöle ile biraz daha hareket katabilirler. 2019 erkek saç stilleri arasından size en uygun modeli tercih etmelisiniz. Elmas yüz tipine sahip beyler elmacık kemiklerini zarif gösterecek modelleri tercih etmeliler. Yan kısımları ince ve kısa kesimli saç modelleri sizi çok daha şık gösterecektir.

En yaygın yüz şekillerinden birisi de kare yüz şekli. Bu yüz tipi için genellikle uzun saç modelleri tercih ediliyor. Bu sayede yüzünüzü gizlemek için saçlarınızı kullanabilirsiniz. Saçlarınızı kısa kestirmek istiyorsanız sakallarınız ile yüzünüzü şekillendirebilirsiniz. Üçgen yüze sahipseniz sivri çenenizi dengeleyecek bir model deneyebilirsiniz. Saçlarınızı yukarıya kalkık bir şekilde tercih ederek çok daha dengeli ve tam görünebilirsiniz. Hafif kirli sakal modelleri ile yüzünüz çok daha tam ve şık görünebilir. Özellikle kıvırcık saçlı beyler sakal ile bu saç modelini deneyebilirler.

Uzun Erkek Saç Modelleri 2019

2019 Uzun Erkek Saç Modelleri

Uzun saçlar biraz daha tarz ve modern görünmenize yardımcı olur. Dikkat çekici bir saç görünümü için Mohawk saç modelini deneyebilirsiniz. Orta uzunluktaki mohawk saçlar çok daha karizmatik görünmenizi sağlar. 2019 erkek saç stilleri çok daha modern ve şık görünmenize yardımcı olacaktır. Kıvırcık saçlara sahipseniz omuz hizasında uzatmayı deneyebilirsiniz. Saçınızın kötü göründüğünü düşündüğünüz günler erkek topuzu da yaparak kullanabilirsiniz. Uzun saçlı beyler pek çok farklı modelleri deneyebilirler.