Odanızın duvar rengi evinize davet ettiğiniz insanlara sizinle ilgili pek çok fikir verir. Evinizin genel tarzını duvar boyanızdan yansıtabilirsiniz. Özellikle modern görünen bir eve sahip olmak için biraz daha koyu renkleri tercih edebilirsiniz. 2019 en iyi duvar renkleri modern ve vintage renklerden oluşuyor. Özellikle siyah, koyu gri ve bordo gibi renkler modern ev tarzı için tercih edilebilir. Yeni sezon vintage renkleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük evlerde daha geniş bir izlenim oluşturmak için açık renkli duvar boyaları tercih edilebilir.

Gri Duvar Boyası Renkleri 2019

Canlı Duvar Boyaları 2019

Evinizi her zaman güzel gösterecek bir renk arıyorsanız beyaz tonlarını tercih edebilirsiniz. Daha şık bir görünüm için klasik beyaz renklerini tercih edebilirsiniz. Beyazdan kreme doğru giden renkler ile çok şık ve modern görünen evlere sahip olabilirsiniz. 2019 en iyi duvar renkleri evinizi daha modern gösterecek renklerden oluşuyor. Bu renklerden birisini tercih ederek şık görünümlü eve çok rahat bir şekilde sahip olabilirsiniz. Küçük evlerde ekstra beyaz tonlarını tercih ederek daha fazla ışık almasını sağlayabilirsiniz.

Geniş bir eviniz varsa mat ve koyu renkleri duvar boyası olarak tercih edebilirsiniz. Parlament mavisi özellikle huzurlu bir renk isteyenler için ideal olacaktır. Mavinin dinlendirici özelliği sayesinde evinizde daha keyifli ve kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Şampanya rengi de duvar boyası olarak tercih edildiğinde çok şık görünüyor. Tek başına değil de iki üç renk ile birlikte kullanıldığında odaya farklı karakteristik bir hava katıyor diyebiliriz.

Beyaz Duvar Boyası Renkleri 2019

2019 Popüler Duvar Boyası Renkleri

Modern açık renkli mobilyalarınız ile birlikte kullanmak için açık renkli bir duvar boyası arıyorsanız, Lületaşı rengini tercih edebilirsiniz. Özellikle beyaz ya da deniz kabuğu rengi ile kullandığınızda farklı karakteristik bir hava oluşturduğunu göreceksiniz. 2019 en iyi duvar renkleri arasından kendi evinize ve sizin tarzınıza uygun bir renk tercih edebilirsiniz. Renkli duvar boyalarından Nil yeşili rengi ve somon pembesi gibi renkleri evinizin farklı odalarında kullanmak için tercih edebilirsiniz.