Son dönemlerin giyim modasında deri pantolonlar çok önem taşıyor. Yeni sezonda şık ve modern görünmek istiyorsanız deri pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. 2019 deri pantolon modelleri özellikle sokak modasına uygun giyinmek isteyen hanımlar için ideal olabilir. Deri pantolon olarak hemen siyah pantolonları düşünmeyin. Yeni sezonda özellikle renkli deri pantolonları kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Daha feminen ve asi bir görünüm oluşturmak istediğinizde deri pantolonları tercih edebilirsiniz. Deri pantolon kombinlerken çok dikkatli olmalısınız. Doğru bir şekilde kombinlenmeyen pantolonlar sizi çok çirkin gösterebilir.

Deri Tayt Kombinleri

Deri Pantolon Kombin Önerileri

Deri pantolon kombinlerken diğer parçaların kumaşlarına dikkat etmelisiniz. Kaliteli bir kumaş kullanarak daha modern görünebilirsiniz. 2019 deri pantolon modelleri genellikle düz renkli kombinlerle birlikte tercih edebilirsiniz. Sokak modasına uyum sağlamak için gri renkli bir tişörtün üzerine blazer ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Çok dar gelmeyen ve hafifçe kalçaya kadar gelen ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Biraz daha şık ve zengin görünmek için suni kürk tercih edebilirsiniz.

Özellikle Sobahar kombini oluştururken kalın topuklu bot modellerini tercih edebilirsiniz. Suni kürk modelleri ile çok daha zengin görünebilirsiniz. Biraz daha salaş görünmek için kürklü yelek modelleri ile birlikte salaş kazak modellerini tercih edebilirsiniz. Deri pantolon ile birlikte deri ceket kullanmaktan çekinme. Farklı renklerde oluşturacağınız ceket – pantolon kombinleri ile birlikte çok daha şık görünebilirsiniz. Bu kombininizin içine gömlek de tercih edebilirsiniz. Deri pantolonlar genellikle Sonbahar – Kış sokak modasında tercih ediliyor. Bol kesim deri pantolonlar da son dönemlerde çok popüler.

Deri Tayt Kombinleri 2019

Deri Pantolon Kombinleri 2019

Deri pantolon modelleri de sadece skinny kesimlerden oluşmuyor. Siyah bodylerle birlikte bordo renkli deri pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. 2019 deri pantolon modelleri yüksek belli olarak da tercih edilebilir. Özellikle uzun boylu hanımlar için yüksek belli pantolonlar çok ideal oluyor. Kısa boylu hanımlar da yüksek belli deri pantolonları tercih ederken, topuklu bot ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Camel rengi deri pantolon modelleri de son dönemlerde oldukça popüşler bir şekilde kombinlerde kullanılıyor.