Düğün, nişan, sünnet düğünü gibi etkinliklerin en önemli aşamasından birisi de davetiye seçimidir. Günümüzde herkes kendisine özel ve farklı davetiye modelleri yaptırıyor. Davetiyeler küçük olsa da bir ömür boyunca saklayabileceğiniz hatıralık eşyalardır. Galerideki davetiye modelleri arasından size en uygun olan davetiyeyi tercih edebilirsiniz. Davetiye seçerken düğünün temasına uygun olacak bir model belirlemelisiniz. Kır düğünü tercih edecekseniz daha doğal görünümlü davetiye modellerini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça dikkat çeken davetiye modellerinden birisi ise kişiye özel davetiyeler.

Kişiye özel davetiyeler gelin ve damadın fotoğraflarının bulunduğu davetiye modelleri. Bu davetiyeler daha samimi olduğu için tercih ediliyor. Eski görünümlü davetiye modelleri de bu sezonun öne çıkan modellerinden. Parşömen kağıdına basılan davetiyeler oldukça farklı görünüyor. Klasik düğün davetiyesinden biraz daha farklı bir şeyler yapmak isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz. Davetiye modelleri arasında uygun fiyatlı tercihler yapmak istiyorsanız ancak klasik davetiyelerden istemiyorsanız basit animasyonlarla çizilmiş davetiyeleri tercih edebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı olan bu davetiye modeli sizi çok iyi yansıtacaktır.

Vintage Davetiye Modelleri

Düğün Davetiye Modelleri

Düğün davetiyesi seçerken mutlaka müstakbel eşinizin de beğeneceği güzel bir davetiye modeli seçmelisiniz. Davetiye seçimini aceleye getirmemelisiniz. Olabildiğince çok model görmelisiniz. Seçeneklerinizin fazla olması kafanızı karıştırmasın. Sizi yansıtacak modelleri belirleyip onların arasından seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Düğün davetiyesi üzerine yazacağınız yazının da sizi yansıtması gerekiyor. Düğün davetiyelerinin üzerinde yazan klasikleşmiş davet cümleleri yerine sizi yansıtan cümleler tercih edebilirsiniz. Daha samimi bir davetiye için yazıyı mutlaka kendiniz yazın.

Düğünlerde daha çok tercih edilen davetiye modellerinden birisi de animasyonlu davetiyeler. Çok uygun fiyatlı olan bu davetiye modelleri çok tercih ediliyor. Davetiye modelleri arasından geri dönüşümlü organik davetiyeleri tercih edebilirsiniz. Zengin renk seçenekleri ile organik davetiyeler arasından kendinize uygun bir davetiye modeli seçebilirsiniz. Organik kağıt dokusu davetlilerinize mutlu ve eğlenceli bir kır düğününe geleceklerinin ipucunu verebilir. Eğer doğaya da bir katkım olsun diyorsanız TEMA vakfının birbirinden şık davetiye modelleri arasından birisini seçip davetlilerin adına bağışta bulunabilirsiniz.

Düğün Davetiyeleri

Sünnet Düğünü Davetiye Modelleri

Sünnet düğünü erkek çocukları için önemli günlerden birisidir. Çocuğunuzun kendi davetiyesini seçmesine izin vermeniz, ona sünneti için cesaret verecektir. Düğünün ana teması gereği davetiyeler daha eğlenceli ve çocuklara yönelik olmalıdır. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterini davetiyede kullanabilirsiniz. Sünnet düğünü davetiyelerine genellikle mavi renkler hakim. Sarı ve yeşil tonları da sünnet düğünü davetiyeleri için ideal olacaktır. Kaliteli kuşe kağıda yapılan baskılar daha iyi görüneceği için bu davetiye modellerini tercih edebilirsiniz.

Davetiyenizde çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerinin dışında uçak, nazar boncuğu, sünnet şapkası gibi baskılar bulunan davetiyeleri de tercih edebilirsiniz. Daha uygun fiyatlı olan bu modelleri tercih edebilirsiniz. Sünnet düğünü davet yazısında çocuğunuzun istediği bir şeyleri yazabilirsiniz. Böylece daha özgün bir davetiye modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Davetlileri daha samimi bir düğüne çağırdığınızın ilk sinyalini vermiş olursunuz. Sünnet davetiye modelleri arasından çocuğunuza en uygun ve onu yansıtan davetiye modelini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde gemi modelleri de oldukça ilgi çekiyor.

Sünnet Düğünü Davetiyeleri

Farklı Davetiye Modelleri

Farklı davetiye modelleri davetlilerde düğün hakkında daha fazla merak uyandırırlar. Örneğin gazetenin bir parçası şeklinde davetiye bastırabilirsiniz. Haber yazısı olarak düğün davet yazınızı yazdırabilirsiniz. Fanatik futbol taraftarı olan çiftler maç bileti şeklinde davetiyeler bastırabilirler. Eğer isterseniz bu bilet temasını sinema ya da tiyatro biletine dönüştürebilirsiniz. Eğer film temasını davetiyenizde kullanmak istiyorsanız klaket şeklindeki davetiye modellerini tercih edebilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan bu modeli tercih edebilirsiniz. Kendiniz de bu şekilde farklı modeller bastırabilirsiniz.

Oldukça romantik bir havası bulunan davetiye modellerinden birisi de şişenin içerisine davetiye metni koymak. Çok romantik bir havası bulunsa da her davetli için cam şişe gerektiğinden biraz pahalı bir seçenek olabilir. Bunun yerine deniz kabukları bulunan davetiye modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Düğün temalı davetiye modellerinde ev şeklinde bir davetiye yaptırabilirsiniz. Oldukça ilgi çekici olacak olan bu davetiye modeli çiftler için daha ideal olacaktır. Bir diğer farklı davetiye modelleri de ilaç kutusu şeklinde bastırılan davetiye modelleri. Siz de farklı tasarımlar ile düğün gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.