Düğün sezonu yaklaşırken gelinler de gelinlik alışverişine çıkmaya başladı. Yeni sezonun modasına uygun gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. 2019 dantelli gelinlik modelleri yeni sezonda çok daha şık ve klasik ve görünmek isteyen gelin adayları dantelli modelleri tercih edebilirler. Hep hayalini kurduğunuz gibi bir gelin olmak istiyorsanız dantelli modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle balık kesimli gelinlik modellerinde dantelli modeller çok tercih ediliyor. Yeni sezonda fiziğinizi şık ve zarif göstermek istiyorsanız dantel işlemeleri bulunan abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Dantelli Gelinlik Modelleri 2019

Dantelli Gelinlik Modelleri 2019

Dantelli gelinlik modelleri arasından vücudunuza uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Askılı A kesim gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. 2019 dantelli gelinlik modelleri çok tercih edilecek. Yeni sezonda şık görünmek için dantelli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle düz stiletto ayakkabı modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Özellikle düşük omuzlu A kesim modelleri omuzları geniş hanımlar için ideal olacaktır. Kısa saçlara sahipseniz düşük omuzlu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Balık gelinlik modellerinde de danteller çok tercih ediliyor. Özellikle zayıf ve kıvrımlı vücuda sahip hanımlar bu gelinlik modelini tercih edebilirler. Bu gelinlik modeli ile birlikte kullanmak için saçlarınızı ense topuzu modelinde yapabilirsiniz. Özellikle uzun boylu hanımlar yarım balık gelinlik modelleri ile çok şık görünecektir. Akışkan bir görüntüye sahip olmak için biraz daha kabarık yarım gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Üzerinde dantel ve boncuk işlemesi bulunan gelinlik modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirsiniz. Kadınsı görünmek için yarım balık gelinlik modelleri tercih edilebilir. Bu gelinlik modelleri ile birlikte orta boyda duvak tercih edebilirsiniz.

İşlemeli Dantel Gelinlik Modelleri 2019

Dantelli Tesettür Gelinlik Önerileri 2019

Dantelli uzun kollu tesettür gelinlik modelleri de yeni sezonun en çok tercih edilen modellerden birisi. 2019 dantelli gelinlik modelleri arasından kabarık modelleri tercih edebilirsiniz. Üst bedeninde boncuk işlemesi bulunan kabarık gelinlik modelleri ile daha şık görünebilirsiniz. Dantelli gelinlik modelleri ile birlikte saten beyaz eşarp modellerini tercih edebilirsiniz. Duvak olarak da uzun dantelli duvak modellerini tercih edebilirsiniz.