Evlilik sürecinin en önemli ve heyecan verici adımlarından birisi tabii ki de kına geceleri. Kına gecesi adetleri yöreden yöreye çok farklılık gösteriyor. Gelin hanımın bindallı giymesi ise hepsinin tek bir ortak noktası. Eskiden kırmızı olarak tercih edilen bindallılar çeşitli moda akımlarının başlaması ile biraz daha değişti diyebiliriz. 2019 bindallı modelleri modern hatlara sahip olsa da geleneksel bütünlüğünü bozmuyor. Düğün öncesi en özel gecenizden birisi olan bindallılar ile birlikte çok daha şık görünebilirsiniz.

Dantelli Bindallı Modelleri 2019

2019 Bindallı Önerileri

Gelin adayları bindallı bakarken ilk önce kabarık modellerden başlıyorlar. Prenses kesimli kabarık bindallı modeli özellikle armut fiziğe sahip hanımlara çok yakışıyor. Etek kısmının kabarık olması geniş kalçalarınızı kapatmaya yardım edecektir. Tarlatanlı bindallı modelleri göze pek hoş görünmüyor. Bu modellerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Size demode bir görünüm kazandıracaktır. 2019 bindallı modelleri arasından yeşil ve mor renkleri de tercih edebilirsiniz.Farklı renkler farklı konseptler için uygun olacaktır. Son dönemde Osmanlı tarzı bindallı modelleri oldukça popüler oldu.

Dantelli bindallı modelleri de zarif görünmek için oldukça uygundur. Minimal desenli sade bindallılardan hoşlanıyorsanız kesinlikle dantelli bindallı modellerini tercih etmelisiniz. Kına kemeri gibi çeşitli aksesuarlar kullanarak geleneksel bir görünüm de elde edebilirsiniz. Renkli bindallı modelleri biraz daha canlı görünmek için tercih edilebilir. Açık renkli bindallı modelleri özellikle beyaz tenli hanımlara çok yakışıyor. Geleneksel görünmek isteyen hanımlar klasik bindallı modellerini tercih edebilirler. Bol işlemeli bordo,kırmızı renklerindeki bindallılar genellikle risk almayı sevmeyen hanımlar tarafından tercih ediliyor.

Bindallı Modelleri 2019

Bindallı giyeceğiniz zaman vücudunuza oturan modelleri tercih etmelisiniz. A kesim bindallı modelleri hemen hemen her vücut tipi için uygundur. Oldukça güzel görünen bu bindallı modeli ile çok daha şık görünebilirsiniz. 2019 bindallı modelleri arasından sizin için en uygun modelleri tercih etmelisiniz. 3 katlı bindallı modelleri de klasikleşmiş modeller arasında. Biraz daha az işlemesi bulunan 3 katlı bindallı modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Ayrıca pembe rengi de bulunan bindallı modellerini de tercih edebilirsiniz.