Yaz tatili herkesin merakla beklediği bir dönem. 2019 bikini modelleri arasında çok farklı ürünlerde bulunuyor. Genellikle bikini üstünde çok daha farklı modellerde bulabilirsiniz. Kendi vücut yapınıza uygun olan bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Balenli, straplez, çapraz askılı pek çok farklı bikini modelleri bulabilirsiniz. Hareketli bikini modelleri tercih etmek istiyorsanız pullu, püsküllü ve boncuklu modelleri tercih edebilirsiniz. Vücut yapınıza uygun bir model tercih ederseniz daha güzel bir görünüm sergileyebilirsiniz. Yeni sezonda koyu renkli ve açık renkli bikini modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu sezonun en çok tercih edilen bikini modeli yüksek bikini modelidir. Bikini tercih ederken bronz tenli olacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Eğer uzun süre tatil yapmayı planlıyorsanız biraz daha esmer tenlere yakışacak olan modelleri tercih edebilirsiniz. Yeni bir mayo tercih edecekseniz baskılı bikini modellerine bakabilirsiniz. Eğer biraz fazla kilolarınız varsa yüksek belli bikini modelleri tercih edebilirsiniz. İlk tatile çıktığınızda koyu renkli bikini modelleri ile beyaz teninizi kamufle edebilirsiniz.

Vintage Bikini Modelleri

Omuz Askılı Bikini Modelleri

Atletik vücuda sahipseniz askılı bikini modelleri tam size uygun olabilir. Askılı bikini modelleri geniş omuzlu hanımlar için oldukça ideal olacaktır. Askılı bikini modelleri genellikle yüksek belli bikini altlarıyla birlikte tercih edilebilir. 2019 bikini modelleri arasında bulunan askılı bikiniler, daha zayıf yapılı hanımlar tercih edebilir. Hareketli bikini modelleri genellikle askılı bikinilerde kullanıldığı için çok daha canlı görünebilirsiniz. Eğer biraz daha çekici görünmek istiyorsanız kırmızı renkli bikini modelleri tercih edebilirsiniz. Düşük omuzlu bikini modelleri tercih edebilirsiniz.

Düşük omuzlu bikini modelleri omuz dekoltesi vermek isteyen hanımlar için oldukça iyi bir seçenek olabilir. Denize veya havuza girmeyi planlamıyorsanız sadece güneşlenmek için bu bikini modelleri oldukça ideal olacaktır. Ortası ip geçirmeli olan omuz askılı bikini modelleri ve tek omuz askılı bikini modelleri de güneşlenmek için oldukça iyi bir seçenek olabilir. Çok dikkat çekici bir göğüs dekoltesi vermek istemiyor ve rahatlıkla denize girmek istiyorsanız önü tül ile kapanmış bikini modellerini de tercih edebilirsiniz.

Açık Renkli Bikini Modelleri

Baskılı Bikini Modelleri

Desenli tasarımlar moda dünyasında her yerde karşımıza çıkıyor. Plajlarda biraz daha hareketli ve vintage havası yakalamak istiyorsanız baskılı bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Göğüslerinizin küçük olduğunu düşünüyorsanız yatay çizgileri bulunan bikini üstlerini tercih edebilirsiniz. Çizgili bikini modelleri aynı zamanda oldukça vintage bir hava da katmaktadır. Baskılı bikini modelleri yüksek belli bikini altları ile birlikte tercih edilebilir. Özellikle koyu renkli üzerinde çiçek baskılar bulunan bikini modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz.

2019 bikini modelleri baskılı modellerde zıt renkler tercih edilebilir. Farklı çiçek motifleri ve hayvan desenlerini tercih edebilirsiniz. Baskılı straplez bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli bikini modelleri genellikle koyu renkler ile birlikte tercih edebilirsiniz. 80’lerin canlı renkleri ile birlikte 50’lerin romantik görünümü bu sene oldukça moda. Bu renkli bikini modellerini plajlarda dikkat çekmek için tercih edebilirsiniz. En belirgin vintage bikini modeli olarak puantiyeli bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Çiçekli baskılı bikini modeli tercih ederken daha küçük baskılı modelleri tercih edebilirsiniz.

Baskılı Bikini Modelleri

2019 Bikini Trendleri

Bu sezon dantelli bikini modelleri de oldukça moda olacak. Bu bikini modelleri ile birlikte denize veya havuza girmeniz biraz sakıncalı olabilir. Sadece güneşlenmek için beyaz ya da krem rengi dantel bikini modellerini güneşlenmek için tercih edebilirsiniz. 2019 bikini modelleri arasında popüler bir model olan bu dantel bikinileri kendinizde yapabilirsiniz. Yüksek belli bikini altı Retro bir görünüm için tercih edebilirsiniz. Bu bikini altı ile birlikte siyah çiçek baskılı vintage bikini üstü tercih edebilirsiniz.

Tatil boyunca devamlı denize girmeyi planlıyorsanız daha kullanışlı bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Denizde size zor anlar yaşatmayacak biraz daha koyu renkli bikini modelleri sizin için daha uygun olacaktır. Böyle bir bikini arıyorsanız vintage modellere göz atmalısınız. Bu sezon metalik renkli bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modellerde işlemeli bikini üstlerini tercih edebilirsiniz. Bu bikini modelleri ile kolaylıkla ön plana çıkabilirsiniz. Eğer geniş omuzlara sahipseniz tek omuzlu bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Boncuk işlemeli bikini modellerini tercih ederek daha şık görünebilirsiniz.